reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

super gratuluje monia :-)
ja mam nadzieję że przy 2 dziecku będzie mi dana radość kupowania wózka(mam nadzieję że ten co pożyczylismy nie będzie się nadawał:cool2:)
 
reklama
monia- no jak mogłam przegapić że wózek zakupiony, jest piękny no gratulacje kochana, to teraz spokojna głowa już.
 
niom... dzięki!
uffff.... wózek i łóżeczko, ale w sumie to wózek.... to największy dramat zakupowy!
a Ty zdecydowałaś się??
 
U nas bebetto nico plus będzie, lada dzień zamawiam, mój się uparł podoba mu się już kazał nie szukać tylko zamawiać. Tylko te kolorki mają nieciekawe, wybiorę szary albo beż.
 
też fajny wózek! :tak: najważniejsze żebyście byli zadowoleni.
jak przyjdzie to obfoć! ja też obfocę... to będziemy się achować i ochować ;-)
 
właśnie fota to fota. ja go widziałam na żywo i jest superancki! to taki popiel...z ciemniejszym szarym dołem a środek jest...fiolecik :-) także uważam, że bez względu na płeć, pasuje. no ja się zakochałam i mój Ł tyż;-)
 
Monia- super że masz już to za sobą! wózek jest super, ja też jestem w nim zakochana i w sobote mam nadzieje, że wreszcie zamówie :-):-):-)
 
reklama
Do góry