reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

reklama
Hahahahaha :) Dzięki za Wasze opinie, w ogóle mi nie pomogłyście :p hahahahahaha :)

My mamy trzy typy:
czarny z pomarańczą
czarny z czerwonym
i szary z petro blue (czyli to co się Lor podoba :) )

I bądź tu mądry.... ;)
 
Hahahahaha :) Dzięki za Wasze opinie, w ogóle mi nie pomogłyście :p hahahahahaha :)

My mamy trzy typy:
czarny z pomarańczą
czarny z czerwonym
i szary z petro blue (czyli to co się Lor podoba :) )

I bądź tu mądry.... ;)

Wez czerwony albo pomaranczowy :) w zimie bedzie fajnie wygladal - taki kolorowy, rozweseli szaro -bure albo biale tlo :)
 
widzę że mamy te same problemy... my też lada dzień chcemy się wybrać zamówić Mutsy ale nadal nie wiem jaki kolor ;/ podoba mi się granatowy, błękitny i czerwony.... i bądz tu madra .. ;)
 
a ja po dzisiejszej wycieczce chyba zdecydowałam - tak na 99% jednak JEDO FYN wersja nowsza MEMO MAŁPKA - JEDO Wózek FYN 4DS MEMO głęboko-spacerowy 2013 WYSYŁKA 0zł oczywiscie mamy problem z kolorem bo mojemu podobaja sie calkiem inne niż mi i paradoksalnie ja bym wzieła jakiś stonowany -bardziej uniwersalny(co by sie przydal jeszcze moze dla drugiego dziecka ) a on typowo dziewczecy fiolet np. ;-)

napewno odpada X-LANDER, Bebbetto solaris , bebetto luca wyglada całkiem niezle ale nie ma opinii wogole o nim i w porównaniu do Jedo wyglada jednak tandetniej
no a MUTSy Evo jakos mnie nie przekonał ...
 
reklama
monia
a
kurat w sklepie była osobno i spacerówka i gondola obok siebie takze ogladalismy obydwa ale nie przepinalismy osobiscie. W tej nowszej wersji memo gondola posiada niezależną budkę która nie jest przepinana do spacerówki. w odróżnieniu od starszego modelu można ją przenieść za pałąk budki to mi się też podobało. wymiary gondoli wewnętrzne w cm dł/wys/szer; 80/20/35 wydaje mi się że całkiem spora
 
Do góry