reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

Wylicytowany wózek dziś dotarł i jestem baardzooo zadowolona:-) Wygląda idealnie, jedynie koła muszę dopompować. I od razu mam pytanie do tych, co już miały w wózku pompowane koła. Jak pompujecie? Jest jakaś specjalna pompka do wózków? W poprzednim dopompowywałam na stacji benzynowej ale to było 6 lat temu...:sorry:

A tu mój nowy nabytek:
Wózek Emmaljunga Smart Duo Combi + Gratis! (3270421706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Dzięki Lori - znalazłam na allegro jakąś uniwersalną pompkę do wózków i chyba zakupię ;-) żeby się nie prosić i nie chodzić na stację.
Marzenka - tyle dałam za 2w1, czyli gondola plus spacerówka, torba, folia i moskitiera:cool2: Oddzielnie muszę zakupić adapter i fotelik. Ogólnie uważam zakup za udany a wózek porządny, zadbany i prowadzi się super:-) No ale wszystko jeszcze okaże się na spacerach.
 
love mi się wózek bardzo podoba, ogólnie lubię firmę GRACO, sama gdybym nie miała już wózka po starszym kupiłabym graco, nie rozumiem dlaczego teraz większość wózków jeżdżących po ulicach to x-landery ehh
 
Dziewczyny czy któraś z Was ma doświadczenie ze spacerówką Maxi Cosi Mila ?

Doczytałam że można do niej dopiąć fotelik Maxi Cosi a to byłoby dobre rozwiązanie na jakieś szybkie wypady a dodatkowo spacerówka-parasolka nam się na później też przyda.
 
reklama
Mysza 84 ja niestety nie doradze. Nam trafił się Tutek Grander używany za fajną cenke. Nie wiem jaką się cieszy opinią ale nasza znajoma ma i na nasze okolice jest spoko:)
 
Do góry