reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powozy naszych maluszków :)

Mysza - a nie, spacerówka jest przodem i tyłem jak się chce, wszystko na klik klik ;-) ... od transportera bardzo sie różni wiec nie ma co tych wózków porównywać.
 
reklama
A to widzisz, jak popatrzyłam to wszędzie była w jednym kierunku na zdjęciach.
Wiem że się różni wizualnie, bo chyba tylko tą rączkę łamaną mają podobną, ale w transporterze spacerówka z tego co wiem tylko przodem do kierunku jazdy.
 
monia - weź miarkę i w sklepie sobie pomierz gondole bo w bebetto zawyżają w pomiarach podawanych na stronach (włącznie z producentem) o 5 cm, a to bardzo dużo.
 
Mysza a szukałaś opinii na necie ale pod Bebe Confort Mila? Bo to ten sam wózek (MC, BC i Quinny to ta sama firma- Darel czy jakoś tak). Do Maclarena Techno XLR można wpinać fotelik Recaro Young Profi Plus.
Wiesz, opinie opiniami, na wszystko trzeba brać poprawkę, bo czasem czytałam coś w stylu "uważam, że ten wózek jest nie wart zakupu bo ma trzy koła i wydaje mi się niestabilny" (BC High Trek) albo "Jest cały plastikowy i nie ma amortyzacji" (o Stokke Explory). Wiesz, wiele osób nie miało nigdy do czynienia z danym wózkiem a piszą bzdury albo tez co dla jednego jest plusem może być minusem dla innej osoby. Ja bym na Twoim miejscu obejrzała ten wózek w sklepie, wsadź do niego swojego starszaka, zobacz jak się prowadzi, czy ma jakąkolwiek amortyzację (niewiele parasolek ją ma, Maclareny mają całkiem dobrą) i czy młodemu jest wygodnie i wtedy zdecyduj.
Z lekkich wózeczków to w Quinny Zapp można też foteliki MC wpinać w stelaż :tak:

Monia ja generalnie nie przepadam za polskimi wózkami typu Tako, Baby Design, Baby Active czy Baby Merc. 3 lata temu to były badziewia nad badziewiami i miały fatalne opinie (no już Tako lepsze) i nie mam pojęcia cz coś się zmieniło.

Czasem opinie o danych modelach są na bangla.pl i ceneo.
 
monia - mierzyłaś miarką w sklepie bebetto? ... ja na necie przeczytałam o tym zawyżaniu miary w gondoli i sama mierzyłam miarką wkładkę w sklepie i faktycznie była 5 cm mniejsza. Miała ok 73 albo 74 cm. Juz nie pamiętam. Może ten drugi wózek ma poprawne wymiary i wtedy wyjdzie że jest nie tylko głębsza ale i dłuższa. Ja miałam w sklepie swoją miarkę, wyciągałam wkładki i wszystko mierzyłam i na kartce pisałam.



może kogoś zainteresuje ale przypadkiem trafiłam na promocje maxi cosi mura 3 http://dino.sklep.pl/nowy/wyprzedaz-maxi-cosi-mura-3-kolor-golden-gratis-kurier-p-8140.html ... dokupić gondole używaną i nie wyjdzie tak drogo.
 
Ostatnia edycja:
monia - nie wiem jeszcze który bebetto bardziej Cię interesuje, luca czy nico ... w obu przypadkach podają tą samą długość ale bym wymierzyła obie gondole bo z tego co wiem to one właśnie sie różnią lekko gondolą i stelażem a siedzisko spacerówki jest identyczne, aha no i wyciągaj wkładkę i ją trzeba mierzyć.
 
reklama
Do góry