reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Powozy naszych maluszków :)

to teraz wertuj od początku to forum! hehe...
a teściowa miała Ci załatwić jakiś wózek? bo nei rozumiem, skąd ona w tej całej historii....
 
reklama
monia- mam wózek, który dostaliśmy po dziecku siostry od mojego D, ale nie spełnia on do końca moich oczekiwań (np jest bardzo ciężki) i jak w ogóle zasugerowałam, że chce nowy to juz obraza... eh. Dlatego się nie odzywam, kupie i będzie. :) no wertuje już te strony od 2 godzin:p
 
wiesz... fajnie dostać coś, ale grunt to być zadowolonym. jeśli faktycznie Ci nie odpowiada...to nic nie mów i zrób swoje. może będzie tylko jeden dzidziuś, może więcej. tym bardziej powinnaś mieć coś co Ci się podoba. 2h? to jeszcze jakieś 20h! bo na wątku wyprawkowym pisałyśmy dużo o wózkach też...
 
Dokładnie, zrobie jak uważam:) Tym bardziej, że wózek to ważna rzecz i to ja w wiekszości będe go dźwigać, składac itd:) Chyba całego nie dam rady przeczytać:-D ale mniej wiecej wiem co mi sie juz podoba:p
 
;-)U nas zakup wózka dokonany. Wczoraj na allegro kupiłam używaną emmaljungę smart, mam nadzieję że sprawdzi się nam w zimie:happy: No i jedna z pozycji na liście zakupowej wreszcie odhaczona..
 
zazdroszczę Marta!!! ja we wtorek robię kolejny atak na hurtownię. mam nadzieję, że dokonam ostatecznego wyboru. jedo czy bebetto... oto jest pytanie!
 
No ja mam ten problem że jeżeli nie pojadę już do Pl co jest uzależnione od finansów, to wózek zamówię na allegro bez dotykania, jakiś czas temu macałam no ale to zawsze ryzyko więc tak mi zależy na Waszych opiniach i wyborach, więc błagam piszcie! Tu w niemczech wózki są drogie :(
 
monia- hahhahahaha no coś Ty będę siedzieć cichutko jak myszka albo tylko chwalić :D No a to dzisiaj wtorek to jedziesz???
 
reklama
karolina nie wiem czy dam radę :-( nastawiłam się że jadę ale u nas znowu burza za burzą i aż strach gdzieś się ruszać. chba skończy się tylko na wypadzie do gina.
 
Do góry