reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

to u nas wczoraj było 15 minut pod tytułem: Kto tu rządzi??? Histeria niemiłosierna....ale gardziołko to Pati ma ;)
 
reklama
moj na siedzaco nie lubi-piernikowi jak daje z lyzeczki syropku to opre go o poduszke to mi sie zsuwa ::) we wozku tez na plasko

i zawsze jak we wozku to musi girka dotykac konca wozka musi i koniec jak go poprawie to sie szuwa i tak smiesznie wyglada bo lezy nie przy koncu a tak w srodku
aaaaa no i w lozeczku spi tylko w poprzek jak go przekrece to i tak sie poprawi po swojemu-to nic ze w poprzek miejsca malo ale wazne ze dotyka noga lozeczka
nie mowie juz ze wyglada jak skurczony kurczak.............
 
mamaoli pisze:
fajnie :)

widać Kacper lubi czuć "grunt pod nogami" ;D ;D

:laugh: :laugh: :laugh:
Dobrze to określiłaś.

A Martynka juz dwa razy na spacerze nie spała! ;D
To jest duze osiągnięcie dla niej, bo wózek plus powietrze (albo wyboje) równa się sen Martynki.
I warczała na listki! Jak mały piesek.. ;D
Poza tym stosuję rady z "Języka niemowląt" dotyczace zasypiania i coś zaczyna skutkowac.
Ale o tym na razie ciiiii... bo zapeszę..... ;)
 
Jak biore Briana za lapki to chce odrazu siadac a jak go chce polozyc to plakusia.
Wogole to podnosi mi sie do siadania wyglada to tak:podpiera sie nozkami jakby chcial zrobic mostek hehe a jak siedzi u siebie w lezaczku to czasami boje sie zeby mi nie spadl bo takie wibracje robi.
Dzis jadac z nim wozkiem na spacerze wyginal sie do przodu dajac nam do zrozumienia ze nie chce poduszki i byl pisk wiec jak wzielismy mu poduszeczke to juz wszytsko bylo wporzadku i usnol ::)
 
reklama
paulinka kategorycznie odmawia lezenia w wozku na plako!kategorycznie! sygnalizuje to niemilosierna syrena. troche podnosze jej gondolke pod glowka, ale i tak nie jest ok. najfajniej jest w foteliku (montowanym na stelaz) bo wtedy moze ogladac wszechswiat i okolice ;)
 
Do góry