reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
u Rafała w rodzinie wszyscy wypatrują podobieństwo. Dotyczy to dosłownie wszystkiego.

Kiedyś usłyszałam, że ktoś tam ma zęby po babci...

I ja wypaliłam: PASOWAŁY??? Śmialiśmy się z tego pół dnia... I tak anam zostało :)
 
Ja Jaska nazywalam poczatkowo Krolewna Sniezka, teraz Jasio Bombasio-maz nazywa go Ryti Róti ( w wolnym tlumaczeniu smieszek) albo bugermaszyna ( maszyna do placzu)
 
KingaP pisze:
u Rafała w rodzinie wszyscy wypatrują podobieństwo. Dotyczy to dosłownie wszystkiego.

Kiedyś usłyszałam, że ktoś tam ma zęby po babci...

I ja wypaliłam: PASOWAŁY??? Śmialiśmy się z tego pół dnia... I tak anam zostało :)
;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
dziewczyny macie ta ksiazeczke zdrowia z reklama huggiesa???
tam jest tabela rozwoju ja dopiro teraz sobie uświadomiłam że mogę to sobie wypełniać
a wy wypełniacie
 
Kasiula, ja myślałam, że to ma wypełniać lekarz na kolejnych wizytach, ale chyba nie, bo moja nawet nie wspomniała o tych tabelkach. Chyba też zacznę sama wpisywać.

A Jaś od wczoraj zaczyna pełzać do tyłu. Chce dosięgnąć zabawki, która jest przed nim, odpycha się nogami, ale zamiast przesuwać się do przodu, to się cofa. Ale jest zdziwiony ;D
 
Pytio-bidny Jasiek! Na pewno tak sie stara! Ucaluj go od nas!
U nas z nowosci tyle ze Jas odkryl ze moze stac-i caly czas prostuje nogi- tak ze nie mozemy go nawet wsadzic do fotelika samochodowego-bo on w nim po prostu stoi a nog ugiac nie chce!
 
reklama
Do góry