reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

moja WŚCIEKLIZNA wczoraj obróciła się z brzucha na plecy... Cóż za szczęście.

Minę miała: TERAZ NIKT MNIE NIE ZMUSI DO LEŻENIA NA BRZUCHU 8) 8) 8)
 
reklama
ze zlosci ida najlepsze postepy ;D
a jak mnie pamiec nie myli to kinga tez czasem na swoja karole powie-napisze "moja koza" ;)
 
ja najcześciej mówie
całusku mój kluska albo Emi
tatuś uraczyl ja mianem KLEOFASI
jak to słysze to pękam ze śmiechu
 
Brawa dla Karolinki :) Ja czekam z utęsknieniem na ten moment, ale Jaś najwyraźnie zakodował sobie, że jak sie chce obrócić z brzuszka na plecy to trzeba jak najgłośniej wołać mamę ;)

A dzisiaj rozsmakował się w szczebelkach łóżeczka. Trzymał je rączkami jak małpka i z zapamiętaniem lizał... ::)
 
ja mówię "moja mała łachudro";
moja Młodzież obraca się z plecków na brzuszek, a w drugą stronę obrócił się wieki temu 3 razy i zapomniał jak się to robi ::)
 
Maks kula się już w obie strony :)
choć z pleców na brzuch to osiągnięcie ostatnich tygodni

ale teraz ........... chwytamy, chwytamy, chwytamy wszystko co jest w zasięgu ręki jest Maksa 8) 8) 8) 8)
 
reklama
paulinka sama sobie wklada i wyciaga smoczka. na poczatku chwytala go gdzie popadnie a teraz juz za koleczko. i jak nie chce to nie da sie jej go wyciagnac z raczki albo wsadzic do buzi. no i oczywiscie robi zeza slodkiego jak sie na niego patrzy trzymajac go w raczce :) :)
 
Do góry