reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Dzięki dziewczynki, w imieniu Jasia. A właśnie się pochwaliłam na wątku główny, zanim tu dotarłam. Kochane jesteście! :)
 
reklama
milla to kubusiowi gratulujemy a z raczka lada dzien sobie poradzi

odnislam sukces i musze sie pochwalic-kacper nauczyl sie pic z niekapka-naprawde pociagnal i napil sie troszke tak jestem z niego dumna ze caly dzien go calowalam(pewnie chlopak ma dosc po wszystkie czasy :laugh:)
 
całuj Sylwia, całuj ile się da , bo później będzie uciakał żebyś mu kichy przed kumplami nie strzelała ;) ;D, mnie czeka to samo ::)
 
Sylwia, pogratuluj Kacperkowi ode mnie :) muszę powiedzieć o tym Agacie, może jakoś zmobilizuje się i szybciej nauczy, na razie postępów brak :(
 
sylwia super :)

a Maks od dwóch dni ćwiczy obracanie sie na brzuszek
jeszcze mu sie nie udaje ale jest na dobrej drodze :laugh:
 
Melduję, że o godzinie 23:06 weszłam do sypialni i zobaczyłam swojego synka leżącego na brzuszku, doznałam szoku, chociaż wiedziałam, że coś takiego się święci, bo od 2 dni Krystianek usilnie ćwiczył przekręcanie i w końcu się udało!
 
reklama
to ja sie pewnie też doczekam na dniach ;)

a jak skaza? buzia się podleczyła Krystiankowi?
u nas ciągle brzydko obsypana :(
 
Do góry