reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
ANIK nie byłam :( za tydzień bede w przychodni i muszę poprosic o skierowanie
ale ja myślalam o alergologu, już sama nie wiem ::)
 
Polecam Ci alergologa, moim zdaniem dermatolog to strata czasu, tylko nie wiem czy nie musisz mieć skierowania. Ja przez swoją niewiedzę chodziłam z Krystiankiem do dermatologa, później okazało się, że do alergologa można dostać się bez problemu. W każdym bądź razie alergolog dała nam antybiotyk, specjalne maści, kremy, które naprawdę pomagają, a dermatolog widząc stan skóry Krystianka zaleciła mycie w Balneum + papka cynkowa + steryd Cutivate.
 
dzieki za rade :)
więc poproszę od razu o skierowanie do alergologa
mam tylko nadzieje że nie ma długich terminów ::)

czekam jeszcze na info od brata, bo jego znajoma ma ciocię alergologa i moze zgodziłaby się nas przyjąć
póki co żal mi Maksia okropnie i nie wiem jak mam mu pomóc :(
założyłam mu dziś skarpetki na rączki żeby się nie drapał przez sen

pije ten nieszczęsny nutramigen, którego sporo ulewa no i podaje mu jeszcze krople fenistil
 
ANIK78 pisze:
Melduję, że o godzinie 23:06 weszłam do sypialni i zobaczyłam swojego synka leżącego na brzuszku, doznałam szoku, chociaż wiedziałam, że coś takiego się święci, bo od 2 dni Krystianek usilnie ćwiczył przekręcanie i w końcu się udało!

A wiecie, że pani doktor była bardzo zdziwona kiedy jej powiedziałąm o obrotach Martynki.
Powiedziała, że dzieci obracaja się w szóstym miesiącu!!!!!
Wygląda na to, że z naszych dzidzioli spotowcy wyrosną ;)
 
Anik, gratulacje dla Krystianka!
Mokkate, mi też lekarka tak mówiła, że dzieci z reguły uczą się obracania w piątym, szóstym miesiącu! I zawsze mnie uspokajała, jak panikowałam, czemu Jaś jeszcze tego nie robi. No i miała świętą rację!
Więc już synusia nie popędzam teraz tylko cierpliwie czekam, aż zdobędzie kolejne umiejętności. Na przykład, jak z brzuszka wrócić do pozycji wyjściowej :p
 
Ja wczoraj czytałam ze to się zaczyna 5,6 miesiąc ale przeciez kazde dziecko rozwija sie indywidualnie.
 
ja jak bylam koncem 4 miesiaca u lekarki to pytala czy mala sie obraca ale nauczylam sie juz z dystansem traktowac te rozwojowe nowinki
bo kazde dziecko ma swój czas i zgadzam sie z MILLą
Milla pisze:
Ja wczoraj czytałam ze to się zaczyna 5,6 miesiąc ale przeciez kazde dziecko rozwija sie indywidualnie.
 
reklama
Do góry