reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

My też zaliczyliśmy ostatnio Czerwonego Kapturka w teatrze. Jasiowi bardzo się podobało. Cały czas pytał "Co będzie dalej?" i zaraz sobie odpowiadał: "Przyjdzie wilk" :) Cieszę się, bo chciałabym, żeby polubił teatr. Na pewno znowu się wybierzemy.
 
reklama
Do teatru idę w niedzielę za tydzień (na spektakl dla dzieci od (0 do 4)

no i w końcu i moje dziecię zaczyna mówić coś śmiesznego :)

nad moim łóżkiem wisi taka duża baba jaga
Bartek wczoraj pyta sie co to jest więc ja oczywiście baba jaga

na co on "nie - mama jaga"

i się dziecko poznało...
 
u nas kolosalne postępy w mówieniu i rozumowaniu:-) (kondycja fizyczna jej dopisuej również bo usiłuje włazic na wszystko co wysoko)

Pauli wymyślila sobie, że bedzie mnie nazywac Miki-Mamusia (skoro jest Miki Mouse to może być i Miki-Mamusia):-D

jak ktoś mówi coś, co jej sie nie podoba to mówi: "nie opowiadaj takich rzeczy", hmmm:szok:

siedzi w wannie i pije wodę z kubeczka-zabawki (wie, że nie może!) i mówi (oczywiscie z szelmowskim uśmiechem):"jak wypiję wszystko to dostanę czekoladkę".
 
Ostatnia edycja:
Kasianka aż strach co by się nasze dziewczyny od siebie nauczyły.

Maja ma fazę psią - cała rodzina została przemianowana na psy i już od rana słyszę mamuniu Asieńko szczekaj ...
Ale to i tak lepiej niż jak tekst do taty "jesteś cwaniak to znajdź kochanej córeczce czekoladkę" ...
Wczoraj na budowie chwila wystarczyła aby Maj podłapał cudowne słowo kibel najgorsze, że tak jej się spodobało że cały czas powtarza i chodzi dumna, że siusiu robi na duży kibel.
 
Maksiu uwielbia wkładać mi ręce pod bluzkę:zawstydzona/y::-D i niani też :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: - na pytanie co robisz odpowiada z uśmiechem "szukam zająca!"
 
Maksiu uwielbia wkładać mi ręce pod bluzkę:zawstydzona/y::-D i niani też :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: - na pytanie co robisz odpowiada z uśmiechem "szukam zająca!"
:-D
ten watek jest cudowny te wszystkie przekomarzania..............
tak tak u nas tez za kade(czekolade) odda wszystko na wszystkie pytania(seria kilku pytan) odpowiada nie/no ale na pytanko chcesz czekolade na buzi pojawia sie zadziorny usmiech i blysk w oku:tak:
a no znacie wierszyk ,,slimak,slimak pokaz rogi dam ci sera na pierogi.......'' no i kacper sie wykloca ,,no sera no kady'' :laugh2:
 
reklama
Kasianka, Asioczek - obawiam się właśnie, że naszę pociechy, to ten sam typ - małe "wybijokna" nam rosną. Może im przejdzie przed 30-stką???:rofl2:
 
Do góry