reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Oj dziewczyny, ale te Wasze dzieciaczki kochane.
Oskar ma ostatnio focha na cały świat, u nas pod blokiems iedzą zawzse takie babcie i Ozi zawsze chętnie z nimi podyskutował, a teraz ? Przechodzi z głową na dól, ani dzień dobry ani nic.... Mało tego, ostatnio jak chce zeby się ktoś "przymnkął" i nic do neigo nei mówił to odpowiada wściekłym głosem :"MÓWIĆ!!!". Dobzre, ze tylko my z R. to rozumeimy, i że nie przyszło mu na myśl np. zamknij się....
 
reklama
Iga dzisiaj mnie rozbroiła (od razu zaznaczam że "o jezu" staram się jej wykluczyć ze słownika ale ciężko ).wróciłyśmy z placu zabaw a ona rozmarzonym głosem"o jezu , jaką ja mam wygodną pupę, tak dzisiaj super-szybko zjeżdżałam ze zjeżdżalni":-D:-D
 
:-D:-D:-D:-D:-D

Maks mówi "Boże jedyny" - zdaje się, że po mamie naszej niani, która często u nas bywa:shocked2::sorry2:
 
Anoni wczoraj nas rozbroił ..mój K zakrztusil się ..a Mały wchodzi do pokoju z podniesionymi rekoma do góry i pokazuje tacie jak ma się zachowac ...piękne to było .....:-):-D:-D
 
u nas jest jedno hitowe powiedzenie które wynikło z nieporozumienia..miałam kiedyś atak astmy i rzęziłam strasznie, a w telewizorku akurat tańczył Pudzian:-):-) Iga przestraszona zapytała "co to?" a ja ledwo dysząc "Pudzian córeczko":-D:-Dteraz jak mnie dusi Iga zawsze mówi że " mam Pudziana"!!!
a kiedyś stałyśmy na przystanku, stała taka niezła laska, ale miała potworny kaszel;-) więc Iga stroskana "Pani kaszle i ma Pudziana, wyjmij lekarstewko mamusiu ":zawstydzona/y:
 
reklama
Piotrek dostał jobla na punkcie nowej bajki. dziś obudził mnie żądaniem - Tasio Mamo daj mi Maka. drobny szczegół, że była godzina 4.40. :-D:-D:-D:-D
 
Do góry