reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Ania, Ivka mnie też wpędzacie w kompleksy:zawstydzona/y: Iga jest bardzo bystra i chyba zdolna ale ja właściwie nie mam czasu za bardzo...a może nawet bym znalazła, ale wtedy łazimy po dworze, gadamy, przytulamy się:tak:
może to głupie, ale nie wiem czy...czy ją "uczyć"już teraz. ja bardzo wcześnie pisałam, czytałam, liczyłam...efekt był taki że w szkole nudziłam się niemiłosiernie,wychodziłam na kujona nawet nie kiwając palcem. nie mogłam zrozumieć jak można mieć problemy z nauką...i to mnie zepsuło:-D zaburzone kontakty w rówieśnikami i wieczna wiara,że ja nie muszę nic robić. i tak mi zostało do dziś:angry:

a tak poważnie, to cierpię że Iga nie ma tu żadnych dzieci z którymi mogłaby się bawić...z tęsknotą patrzy na jakiekolwiek stworzenia w rozmiarze zbliżonym do swojego.muszę chyba zawrzeć jakieś znajomości, bo mi dziecię zdziczeje całkiem...
 
reklama
kasianka a gdzie wy mieszkacie, jeśli można spytać, ze nie ma dzieciaczków?
Miłek też dzieci wyłapuje na ulicy błyskawicznie i od razu nawiązuje kontakt :) Bardzo jest nastawiony na kontakt z dziećmi, choć żłobek też się ujawnia w takich sytuacjach, bo baardzo pilnuje swoich rzeczy, zabawek i.t.p. i bardzo go trzeba namawiać by sie z kimś na troszkę podzielił.
 
wyprowadziliśmy się pod Kraków:-( ale nie na taką "rasową" wieś..najwięcej jest chyba takich jak my--"uciekinierów". muszę się rozejrzeć...przychodzi do niej (do Gigi) ostatnio jakaś dziewuszka, ale ma 10 lat:-)
już ostatnio zastanawiałam się nad przedszkolem ale szanse żadne, nawet w prywatnych nie ma już miejsc...
 
wszystko ok, tylko jakos inaczej sobie Ciebie wyobrażałam:sorry2:
Masz okazje to nadrobić, wstawiaj zdjecia swoje i GIGI:tak:
 
Wracajac do tematu wczesniej-
Dziewczyny- ja mam chyba tone bajek po angielsku- boba, strazaka Sama, Baby einstein, Peppa Pig no co tam sie tylko da- o ile sie da to jak tylko dojade na Wegry to powrzucam
A chcecie jakies piosenki po angielsku dla dzieci? bo moje dziecie je uwielbia...szczegolnie Bus i Twinkle star
 
felqua no to super, Iga kiedyś chętnie oglądała po ang, a w nowym domu mamy tylko 3 programy:-)
viola niezły żarcik:-) z mamuś marcowych to ja bezapelacyjnie najstarsza:-(
 
reklama
Do góry