reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

gratulacje dla Jaśka :tak: :-D :-D
ivka cóż za innowacujna metoda raczkowania brawo pomysłowości synusia;-)
a co do wrzasków w wózku popieram samkolyki u nas chrupeczki kukurydziane to podstawa na spacerku
a takze inne przysmaki do gryzienia
 
reklama
Pytia: no elegancko. niech chłopak ćwiczy ile się da :tak:

a Piotrek dziś nabił sobie dwa siniaki. i od razu mu kolorki wyskoczyły. jeden jest czerwony , a drugi od razu śliczny fiolet.
 
Gratulujemy Jasieńkowi:)bravo:tak: Miłoszek też coraz pewniej się czuje na nóżkach.Sam już staje przy gładkiej ścianie i drzwiach do łazienki.Staje na paluszkach i próbuje sięgnąć do klamki.Dostaje jedynie do jej mocowania czyli do kółeczka:)Sprytnie tez schodzi rakiem z wersalki.Przestaje się przytrzymywać gdy wyciągam ręce aby przyszedł do mnie:)Pewnie niedługo samodzielnie ruszy...oj co to będzie?:)Już teraz cały dom jego:-):-D
 
No prosze-Jasiu-ogromne brawa i gratulacje! Ja musze chyba przywiezc mojego synka do Was na korepetycje z nauki chodzenia! ;-)
Co do chrupaczkow i chrupek- czy Wasze dzieci tez je tak rozdrabniaja na okruszki- bo moje dziecie zamiast jesc to sie nimi bawi wlasnie w taki sposob!
 
Cześć wszystkim mamusiom marcowym! Jestem tu pierwszy raz, nazywam się Agnieszka, mam synka Piotrka, który urodził się 31 marca, ważył 3550g i 52 cm. Obecnie waży 11,5 kg i mierzy 77 cm. Obecnie Piotruś ma 9 miesięcy i 15 dni. Nie raczkuje tylko pełza po podłodze jak komandos. Martwię się tylko, bo Piotruś jeszcze samodzielnie nie potrafi siedzieć. Chciałabym dołączyć się do waszego grona.
 
FELQUA jak emi nie jest zbyt głodna to też bawi sie ciasteczkiem czy chrupeczkiem zamiast jeść i jest ono wtedy wszędzie :tak:

WITAJ AGAMAMA1:-)
 
bartek teraz ma nowy etap: pokazuje wszystko raczka i kaze nam te rzeczy nazywac np. pokazuje na zegar a my mowimy "to jest zegar"... i tak w kolko :-p ;-)

jasiu: gartlujemy!! :-)

agamama: witamy.
 
Cześć wszystkim mamusiom marcowym! Jestem tu pierwszy raz, nazywam się Agnieszka, mam synka Piotrka, który urodził się 31 marca, ważył 3550g i 52 cm. Obecnie waży 11,5 kg i mierzy 77 cm. Obecnie Piotruś ma 9 miesięcy i 15 dni. Nie raczkuje tylko pełza po podłodze jak komandos. Martwię się tylko, bo Piotruś jeszcze samodzielnie nie potrafi siedzieć. Chciałabym dołączyć się do waszego grona.


Witamy nowa mamusie i jej synka :tak: :tak: :-)
 
reklama
Selinka chodzi wlasnie po pokoju ze swoim krzeselkiem do karmienia ktore jest na kolkach :-D strasznie smiesznie to wyglada:tak: ale sobie pomoc do chodzenia wymyslila :-D :-D
 
Do góry