reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
To teraz my:
Antoś uśmiecha się głośno , przygląda się wszystkim obrazom na ścianach, do tego trzyma bardzo pewnie główkę , przewraca sie z plecków na brzuszek i odwrotnie, i na leżaczku potrafi się odepchnąć i próbuje siadać. Mówi aaahhh ejeje :) Uwaznie ogląda zabawki na karuzeli i podnosi raczki do góry i na dół (jakby maszerował).
Ale dochodzi do tego przesypianie całej nocy.- ale on od urodzenia radzi sobie z tym dość dobrze. :laugh: :laugh: :laugh:
 
KingaP pisze:
a z niekapka można podawac odciągniete mleko?

W instrukcji mojego piszą, że nie, bo mlek jest gęste i może pozapychać kanaliki. Kubek jest raczej do soczków i herbatek. U nas Jaś na razie niekapkiem się bawi, pić nie chce. Ale to wynika z tego, że generalnie nie bardzo lubi pijać herbatki czy soczki.
 
Ja mam z canpola ale musze kupic drugi bo ten to kupek kapek. Leci z niego. ;) teraz pewnie kupie z awentu.
 
pytia pisze:
KingaP pisze:
a z niekapka można podawac odciągniete mleko?

W instrukcji mojego piszą, że nie, bo mlek jest gęste i może pozapychać kanaliki. Kubek jest raczej do soczków i herbatek. U nas Jaś na razie niekapkiem się bawi, pić nie chce. Ale to wynika z tego, że generalnie nie bardzo lubi pijać herbatki czy soczki.

ja podawałam w niekapce mleko (niakmpka firmy nuby) i jak dotąd wszystko OK ( z niekapką oczywiście)
 
reklama
Jasiol kreci sie dookola wlasnej osi jak lezy na brzuszku-tak sie mocno odpycha ze 360 stopni pokonuje w jakas minute.Z utesknieniem czekam na przewroenie sie z pleckow na brzuszek
 
Do góry