reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
mój mega głodomor od kilku dni lata ze ślinotokiem na paszczy i wrzeszczy mniam ammmmmmmm, jutro idę na szczepienie(ostatnia dawka HIb)pewnie przy okazji ja zważą i wyślą ja na wczasy odchudzające, bo 14 kg ma napewno
:elvis:
 
Szymon rozchodził się na całego...

Ja myślałam, że jeszcze trochę potrwa zanim wyeliminuje raczkowanie, a dziś już na raczkach był zaledwie kilka razy. Śmiga, że nawet nasz Max za nim nie nadąża...

W szoku jestem i muszę jechać kupować buty i to ze trzy pary - sandałki, zakryte i sportowe na rzepy.
 
Kinga Doczekasz i nabiegasz się za nią i Ty. :tak:

Łukaszek próbował dzisiaj samodzielnie usiąść na krzesełko takie dziecięce Mamut z IKEI. Śmiesznie to wyglądało. W końcu znalazł inny sposób - wdrapał się na kolankach.
 
Wczoraj moi młodsi kuzyni bawili się s Muszkiem w chowanego i jak Patryk się chował to Muszek chodził po całym domu i wołał "Pabi" :-) A najśmieszniejsze było, że szukał go w miejscach, gdzie raczej by się nie zmiescił, typu piekarnik, pod łóżkiem przy doniczce z kwiatkiem :cool:A jak już go znalazł, to powtórne szukanie zaczynał od miejsca w którym Patryk wcześniej się schował ;-)
Pozdrawiam
 
a ja wynalazłam ręcznik, miskę i podkładkęz teletubisiami. chyba wezmę dla Tytusa. może w końcu przestanie brudnym dziobem całowac ekran telewizora????????????????
 
Wczoraj moi młodsi kuzyni bawili się s Muszkiem w chowanego i jak Patryk się chował to Muszek chodził po całym domu i wołał "Pabi" :-) A najśmieszniejsze było, że szukał go w miejscach, gdzie raczej by się nie zmiescił, typu piekarnik, pod łóżkiem przy doniczce z kwiatkiem :cool:A jak już go znalazł, to powtórne szukanie zaczynał od miejsca w którym Patryk wcześniej się schował ;-)
Pozdrawiam
:-D:-D:-D:-D

kaska kup kup;-)-wpadlas w pulapke teletubisiowa:-D;-)
 
reklama
Kasia u nas era Teletubisiowa minela, bezpowrotnie mam nadzieje:-).Ale nastala era Krecika :-:)hmm::-). No niestety . No ale cos jej musze puszczac czasami to juz lepiej niech oglada tego Kreta niz jakies bzdury. Jak jej wlączę to siedzi jak zahipnotyzowana, nie wiem co te bajki maja w sobie ......

Kinga ty sie ciesz wolnoscia jeszcze jak mozesz :-), jak zacznie chodzic to juz koniec, juz bedzie tylko byle gdzie byle przed siebie.
 
Do góry