reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Gratuluję chodziaczkom

Kasiu a tak się matrwiłaś, a jak piszesz Piotrek rozwija się w swoim tempie

Moej dziecię zaczęło rozwijać mowę....dziś stoi przed kompem i krzyczy: dzidzia, dzidzia....po czasie zajarzyłam,że na pulpicie ona:-)


Filip też jak tylko ujrzy się na pulpicie to woła dzidzia :D To jedno z niewielu słów, które wymawia wyraźnie... :D
 
reklama
kasia: dopiero przeczytalam, :zawstydzona/y:

brawo ogromne dla Piotrusia!!!

:-):-):-)

innych dzieciaczkowych postepow rowneiz goraco gratuluje.

wiecie co, tak sobie mysle. ze troche to jest tak, jak jakies marcowe dzieciatko ma nowe sukcesy to czuje sie jakby to byly tez moje sukcesy.. bo dzieja sie niemal na moich oczach, kazdego dnia...odkad te malenstwa sie urodzily..

eh, tak sobie rozmyslam :rofl2: :cool2:
 
Iga gada jak wściekła...
ćwiczy tez namiętnie robienie sobie okładów na włosy z pomidora i masełka:-) po kolejnej maseczce niedokładnie ją umyłam i zobaczyłam to dopiero na spacerku. więc mówię "patrz Igusia jak Cię mamusia źle umyła ojojoj" a ona słodko spojrzała na mnie i mówi "gapa":-D:-D (zawsze jak się przewróci albo jak sobie coś zrobi to mówię ojojoj gapa Igusia :-))
 
kasiu BRAWA dla piotrka!!!!super!!!

wiecie co od paru dni kacper zbiera jakies niewidzialne rzeczy i daje nam do rak:szok:i musimy wziasc bo jest ryk-nie wiem co on sobie powymyslal

poza tym wpadl do wanny-pustej wanny:wściekła/y:mylam zeby a on mi smyk :wściekła/y:
 
Agatka wzięła wczoraj na balkonie swoja pustą konewkę, przewróciła do góry nogami i mówi do mnie "niee maa"
powiedziałam do Agaty "to idź po wodę Agatka"
a ona podreptała sama z balkonu do łazienki i stanęła przed zlewem czekając aż jej napełnię konewkę :szok:
 
reklama
Wielkie brawa dla Titka! I gratulacje dla Szymonka!
Jestem pod wiekim wrazeniem ze dzieciaczki tak duza mowia-moj Jas raczej molestuje jedno slowo przez kilka dni nadajac mu rozne brzmienia i zmieniajac koncowki.Teraz jest na etapie slowa apu co po wegiersku znaczy tato. No i zaczal mowic neeee-chyba mix slowa nem i polskiego nie. No i jest tez siiii i but. Tyle z nowosci. Aha jeszcze wchodzi sam po schodach tak jak ludzie dorosli tyle ze trzyma sie barierki.
 
Do góry