reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

:-D :-D :-D
Sylwia 532 moj Kubas to też ma charakterek niekiepski raczej ciężko go okiełznać bez krzyku jak sobie coś umyśli

U nas ostatnio Kuba wszystko zakłada sobie na głowe - gazete, miśki :confused:

Zgadzm się z Kleksem piszemy na tym wątku bo jesteśmy dumne z naszysz szkrabów a nie po to żeby się chwalić i ścigać

Marlenka teraz Twoje Szczęsście będzie intensywnie ćwiczył pady na pampersa :tak:

A z tym raczkowaniem to jest chyba właśnie tak jak kiedyś pisałaś ( tylko nie pamiętam dokładnie czy to był Twó post)

- dzieci jak raczkują to wyrabiają sobie mięśnie plecków i ładniej później siadają - i z tym się zgadzam bo Kuba jak pełzał na komandosa to z siedzeniem miał problemy - jak przeżucił się na raczkowanie to teraz pieknie siedzi.

- jak raczkują to znów później chodzą - bo mają opanowany wygodny sposób przemieszczania się
- a jak nie raczkują to wcześniej chodzą - bo trzeba jakoś dotrzeć do celu.
- tak było ze mną ja nie raczkowałam ale wcześnie zaczełam chodzić i przez to, że nie raczkowałam to późno też zaczełam pewnie siedzieć, ale chodziam ;-) - później moj rozwój uwstecznił się - zaczełam raczkować i siedzieć - tak troche dziwnie - ale własnie o to chodzi, że każde dziecko robi po swojemu

.......ale zamotałam :dry:
 
reklama
Zuzia moja teraz caly czas robi papapa jak ktos wychodzi z pokoju :))
zaczyna tez coraz wiecej slow rozumiec i jak powiem jej aby cos zrobila to zaraz idzie (czyt. raczkuje) i to robi :). az nie moge sie nadziwic jaka z iej madra osobka :). a tak niedawno zaczynalysmy sie chwalic pierwszym usmiechem czy zabkiem... oj ten czas leci....
 
Ja to jestem w totalnym szoku, że te nasze bąki są takie rozumne i tak szybko wszystko łapią :szok:

jak gadam sobie do Kuby to on robi takie miny i tak sę zachowuje jakby wszystko rozumiał - niedługo to będzie ze mną dyskutował :tak:
 
Kubik "czesze sie" jak da mu sie szczotke do wlosów.
Wreszcie zacząl robic papa. Czasem obiema rączkami.
Sam chodzi przy pchaczu.
I chyba wylazą trójki
 
Antek marudzi ...rosną dwójki dwie na dole i dwie na górze....mojemu synkowi zdajsie zęby będa zawsze parami wychodziły:tak: :tak: :tak: poza tym uskuteczniamy wstawanie i raczkowanie....u nas ten proces jest nieco póxniejszy bo Antek dość późno usiadł samodzielnie....ale mówi już tata i mama i baba (i serio to pieknie słychać i wyraźnie!!):-) :-) :-) :-) :-)
 
Ja w żadnym razie nie chcę Miłoszka porównywać do innych dzieci, bo doskonale zdaję sobie sprawę, że każde dziecko jest inne i tak jak piszecie, jeśli jedna rzecz zrobi prędzej, to inną później. Ale marzy mi się, żeby nauczył sie sam przemieszczać. Ale z niego straszny leń:-) . Za to ładnie mówi, np. gdy tylko zobaczy jedzenie, woła mniam mniam, a gdy mąż wychodzi z psem na dwór, mówi tata dada. Lubi też czytać bajeczki, tzn. oglądać obrazki. Sprawia nam wiele radości swoimi postępami.
Pozdrawiamy wszystkie maluszki.
 
reklama
Do góry