reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Ella ma dokladnie tak samo!! Juz nawet wstaje na nozki, a bez pomocy nie siada!! Owszem jak sie za cos zlapie to siada i posadzona swietnie siedzi, ale z pleckow sama bez pomocy nie siadzie!
 
reklama
Kuba siada bez pomocy ale od niedawna - a o przewijaku to ja już dawno zapomniałam- nie było opcji położyć go na nim od momentu opanowania przewrotów brzuch- plecy. Po przewijaku było łóżko a teraz łóżeczko bo z łóżka uciekał mi skubaniec i założenie pampersa graniczyło z cudem

Nareszcie doczekałam się mama bo do tej pory było tatata babababa i tak tata przeważa :-)

No i robimy teraz tak:
na tak - kiwamy główką - góra dół
na nie - mówimy nenenene
i coraz częściej stoi bez trzymania z lekką paniką na twarzy
 
Szymonek pierwszy raz dziś samodzielnie wstał!!!

Spadła mu piłka za skrzynię z zabawkami, więc zamiast czekać aż przyjdę i mu ją podam to jakby nigdy nic wstał, sam ją sobie wyciągnął i... bumsnął do tyłu na plecki, ale bezpiecznie bo na piankowych puzzlach.
 
a ja spiesze Wam doniesc ze moja corka uklada sobie wieze z miekkich kwadratowych klockow i uklada kubeczki tzn sklada od najwiekszego do najmniejszego :-) :tak:
teraz chyba przyszla pora na takie wiaderka do ktorego przez rozne otwory wrzuca sie pasujace elementy trzeba zakupic :-)

i coraz bardziej doskonali sztuke samodzielnego stania :-)
a co do siadania to ona pewnie siedzi od polowy sierpnia, siada z roznych pozycji jedynie ciezko jej usiasc z lezenia na pleckach ale tu chyba chodzi o miesnie brzuszka (czasem ja mam problem:-D :-D ) ale jesli przytrzyma sie lekko koldry to nie ma problemu :-)
 
reklama
Do góry