reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Śmieszne to ale wy się chwalicie ile śpia wasze dzieciaczki a ja sie pochwale że Nelka nie spała od 2 do 11 jak na nią to wielki postęp bo przeważnie była to godzinka czuwania no w ostatecznoście 1,5 ;-)
 
Cleosiu,ale mialas nocke. :szok: Ja Ci powiem,ze Moja Zuzia wczoraj,jak wstala o 9,tak juz wlasnie do wieczoru nie spala. Ale za to mialysmy pelno czasu dla siebie. :-D
 
Nie Agutko, źle zrozumiałas, nockę to ona pieknie przespała od 22 najpierw do 5 rano, potem zaraz zasnela i spała do 9 i od 9 nie spala do 11 teraz. Ona bardzo dużo śpi i te 2 godz to jej najdluższy czas niespania.
 
Oj jak ja bym chciała przespać choć jedną noc do 5! :happy:
Mój Adaś nie wytrzyma tak długo bez jedzenia. najpóźniej od urodzenia obudził się o 1:50. A zasypia przed 21. No i poranek robi nam przeważnie około 5:30.
W dzień zdarzyło mu się nie spać od 8 do 15 :szok: Ale to tylko raz. Z reguły do południa tylko czuwa na rękach, a popołudniu śpi dłużej.
 
reklama
A moja Oliwka zasypia kolo 23 i spi do 5 rano. Zmieniamy jej pampersa-na szczescie od 3 tygodni juz tylko zasikanego bo kupek w nocy nie robi :-) , karmimy z butli i spi dalej do 10-11:-) i tak codziennie. Czasami tylko meczymy sie zeby zasnela az do 24. No ale coz, wszystko nie moze byc och i ach ;-) ALe ogolnie jest poprostu miodzio.
 
Do góry