reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Dokładnie tak samo jest u nas. Ola trzyma cyca w buzi, je i potem zaczyna gugac z pełną buzią:-D i wychodza takie śmieszne dzwięki:tak: .

Moja Zuzia robi identycznie! :-D A jak sie nieraz smieje z cycusiem w usteczkach,hihi. :-D
Ale kurcze coraz czesciej sama podnosi glowke,gdy lezy na pleckach. :-D Chyba Jej spieszno do siadania. ;-) Albo robi brzuszki,zeby nie byc taka grubasinska,jak Jej Mama. :-D :-p
 
No moja Alicja wreszcie dzisiaj usnęła sama po kąpieli w łóżeczku:tak: , zasypiała chyba z 45 minut, ale zaparłam sie i nie wzięłam jej do wózka-koniec bujania!:tak: ;-) W dzień potrafi sama zasnąć w wózku i czasami nawet nie wiem kiedy "odpłynie":-D , a wieczorem marudzi i marudzi i sama nie wie co chce.;-)
 
Dzisiaj w nocy Ala jak zasnęła o 21:00, to wstała mi dopiero o........5:00:szok: :eek: :-) i to z moja pomocą:-D , bo myślałam, że mi cyce rozsadzi i chciałam ją nakarmić, gdyby nie to to nie wiem do której by spała:confused: :eek: :-D Po karmieniu pogaworzyła sobie i o 6:00 usnęła znowu sama w łóżeczku:tak: -oby tak dalej!!!!:tak: :-) I teraz wstała przed 9:00, cyce opróżniła i gada na łóżku jak najęta!:-D
 
Renee to cudownie:-) mojemu Wojtusiowi nigdy się to nie przytrafiło.Dziś w nocy męczyły go kupki i pierdziochy więc budzenie było o 24 i 4 do jedzonka i przebierania.Czekam,aż mój smyk też pośpi trochę dłużej i mnie pozaskakuje;-)
 
Dziękujemy!:-) Mam nadzieje, że te gratulacje nie okażą się przedwczesne i moja niunia będzie juz codziennie tak fajnie spała.:tak: :-)
 
Renee cudownie jak tak dzieci śpią :-) - wiem coś o tym bo Oleńka też już od dłuższego czasu tak przesypia slicznie nocki i kupek nie robi już w nocy a dziś pampersika przebrałam jej dopiero o 8, bo o 5 był jeszcze suchy :szok: więc był tylko cycuś i dalej spanko do 8. Obudziła sie zjadła, mama przebrała pupcię i troszkę pogaworzuyła do pozytywki i znów usnęła.
Ola jeszcze mi dużo śpi w dzień. Niektóre z Was piszą, żę dzieciaczki sypiają w dzięń może z 1,5 do 2 godzin a u nas to tyle to może czuwania by się uzbierało - no może przesadzam ale Ola naprawdę jeszcze dużo śpi w dzień.
 
reklama
Moja Patrysia także mnie zadziwia przetrzymujemy ją do 21-22.Spi ładnie do 4-5 potem juz 8-9.:-)Dużo do niej mówię a ona mi odpowiada po swojemu.Dziewczyny jak my mogłyśmy życ bez tych dzieci?:baffled:
 
Do góry