reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Aguś mam pytanie ile razy Zuzia ciagnie cycusia na dobę? Ja dzis przeliczyłam w wyszło mi ze 6 razy. Ile to wychodzi u was?
 
reklama
Ja tego nie liczę, karmię na żądanie, ale wydaje mi się że Milenka je często ale mało:dry: a chciałabym zeby w nocy spała już dłużej niż do 1.00 lub 2.00 :confused:
 
Mycho jak je mało a częśto to jak widzisz ze ma ochotę jesć to przetrzymaj ją jeszcze z 5 min i dopiero podaj piers, następnym razem przesuń ten czas o 10 minut. A tak wogóle to co ile je?
 
tak sie własnie zastanawiałam czy Nela nie je za rzadko. Tak to jest jedno za mało inne za dzużo - echhhh
 
Cleo skoro Nela nie płacze i jest spokijna to widocznie jej wystarcza jedzonka. A Ola to jada tak raczej nie za dużo a częściej. W nocy czasem budzi się dwa razy (rzadziej) a czasem tylko raz ok 5 (wieczorem je ok 21)
 
No cóż,mój Wojtuś je w nocy co 3,5 godziny z zegarkiem w dloni,a w ciągu dnia to zależy czy je na raty czy porządnie.Przesypia jeden raz 3,5 godziny gdy jestesmy na i po spacerze,a tak to lubi się dużo bawić więc są jeszcze tylko 2 krótkie drzemki po godzinie.
 
Cleosiu,u Nas wychodzi to miedzy 4 a 6 razy - zalezy od dnia. ;-)

A Moja Coreczka,to mnie ostatniej nocy juz calkiem rozwalila na lopatki. :-D Zasnela o 20.30 i spala az do 4.30! :szok: :-D Pozniej chwilke pojadla i spala znow do 8! :-D Matko,jestem z Niej taka dumna! :-D Odpukac i oby tak dalej. :-D ;-)
 
Boże żeby moje dziecko tak chciało spać;-) , niestety w nocy męczą ją pierdziochy i chyba dlatego częściej sie budzi:-)
 
reklama
Cleo nie liczę co ile je ale chyba jutro od rana policzę :dull: Zresztą u Megi jest chyba podobnie ;-)
Agutko kurczę jak ja ci zazdroszczę że Zuzia tak fajnie ci sypia. Moze jak Milenkę przestanie w końcu męczyć ten cholerny katar albo zatwardzenia to prześpi w nocy więcej czasu .
 
Do góry