reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

A Zuzia umie pic sama z niekapka! :-D I sama trzyma buteleczke podczas picia! :-D No i od dwoch dni mowi "ne". :no: :-D :-p Jak np. nie chce jesc,albo klade Ja do lozeczka,a Ona nie chce spac. :-D :-D :-D
 
reklama
Zuzia zrobila dzis kilka kroczkow do przodu na swojej nowej bryce. :-D A pozniej wlaczyla wsteczny i heja do tylu! :-D :cool2: :tak: :-p
No i od razu zalapala gdzie jest klakson,ktory robi "Titit". :-D :tak: Spryciulka! :-D :tak:
 
Maciek wreszcie od wczoraj raczkuje bo tak do tej pory to pełzał jak jaszczurka 100 km/h a teraz tylko raczkuje. No i dzisiaj powiedział mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:bo było wszystko a mamatylko jak płakał mocno:tak:.
 
wklejam tu kilka fotek mojego szkaba bo przecież nie mam dostępu do wątków gdzie to można zrobić mimo że jestem wpisana na listę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
A Zuzia umie pic sama z niekapka! :-D I sama trzyma buteleczke podczas picia! :-D No i od dwoch dni mowi "ne". :no: :-D :-p
Przemko już dłuższy czas pije z niekapka,ale zdarza mu się dzień lenia i wtedy życzy sobie żeby mu trzymać:-D
i jakieś trzy dni całymi dniami powtarza "ne ne ne"
no i zmienił styl raczkowanie, posuwa się jedną nogą do przodu a na drugiej przysiaduje, super zabawnie to wygląda:-)
 
Macius super minki zrobił.
Pati zaczeła sobie wymawiać nianaia ania.Chociaż niema niani anie żadnej bliskiej Ani.
 
Maciuś w okularkach bosssski:-D
Wojtek dopiero zabiera się do raczkwoania,a jak na niego to bardzo wiele,bo ja myślałam,że prędzej będzie chodzić,ale widać on ma taki powolny zapłonik:tak::-D:sorry2:
 
hmmm....:baffled::angry:
a ja powtórze swoje pytanko: czy Wasze pociechy też skaczą jak żabki po coś co jest w miarę blisko?bo nie wiem czy tylko mój syn jest leniuszkiem i woli po coś skoczyć niż poraczkować:rofl2:wogóle to Przemo dużo sprężynuje, nawet jak stoi na nóżkach:rofl2:
 
reklama
Aniu skoro Przemo sprężynuje i podskakuje to leniem na pewno nie jest!:no: ale kiedyś mju wspomniała o takim kicaniu, musisz poczekać jak wróci z nad morza!:tak:
 
Do góry