reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Agutko Oliwia dokladnie tak samo wypina tyleczek, tylko że niestety u nas nie prowadzi to do siadu a jedynie słuzy samo sobie, hehhee

Moje dziecię ostatnio się rozleniwilo na maksa, nie chce się czołgać, przekrecać, nic:no: tylko sobie siądzie ( z lezenia oczywiście) i siedzi a jak jej się znudzi ta pozycja to ryczy:baffled:
Aha nauczyła sie robic rączka papa:tak:
 
reklama
Zuzia dzis miala swoj podwojny debiut. :-D :tak: Najpierw hustala sie w ogrodkowej hustawce,no i skumala,ze jak zrobi pupcia "hopsa hopsa" albo machnie noziami,to hustawka zaczyna sie ruszac. :-D I tak sobie "hopsala",a do tego spiewala "Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa". :-D :tak:

Jej drugim debiutem byla na ogrodku kapiel w ... basenie! :-D :-D :-D Drugi dzien pod rzad byly u Nas dzis takie upaly,ze :szok: ! Wlalam Jej wiec 2 wiadra wody do basenu i tak sobie chlupala i robila raczka "bach bach" w wode. :-D A jak sie cieszyla! :szok: No i nie spodobalo Jej sie,jak po 20 minutach wyciagnelam Ja z basenu. :-p :cool2::-D Caaaaaaale szczescie,ze nie boi sie wody! Moge Ja smialo brac nad jezioro,hehehe. :-D :tak:
 
Agutko, rzeczywiście Zuzia nieźle to siadanie sobie wukombinowała. Filip też tak robi ale jak przejdzie kawałek i potem znowu idzie a siada tak:



tylko jeden raz udało mi się uchwycić jak on to robi.
 
Zuzia to jest dopiero sportsmenka :) super to sobie wykombinowała i chyba właśnie tak siadają dzieci z raczkowania. Mój raczkować nie umie ... a siada tak jak wasze dzieci Ryba79 i Mju
 
Nika, ale Nasze dzieci raczkują i siadają z pozycji do raczkowania.
Hm ...chyba coś namieszałam ... ale nie otwierają mi się zdjęcia które wkleiłaś (po słowach "a siada tak" nie widzę żadnych zdjęć :no: ), a z Twojego posta wywnioskowałam, że Filipek robi tak jak Zuzia (pupka do góry itd) ale siada inaczej -> czyt. z leżenia tak jak mój Michaś, sorki nieporozumienie ..., cos źle wyczytałam :baffled: :confused:
 
mju - gratulacje dla zdolnej córci! :) Rozumiem Twoją radość!
A te wszystkie mamy, które się martwią, że ich dzieci mało ruchliwe ostrzegam, żeby wykorzystały ten spokojny czas do maksimum, bo dzieciaczki są już w tym wieku, że może sie okazać, iż już jutro nie tylko usiądą ale od razu zaczną raczkować i staną na nóżki. Niektóre dzieciaczki to niezłe ancymonki, a wtedy - bye bye miły spokoju ;)
Ja juz momentami nie mam siły... gdy tylko zapatrzę się w TV mogę mieć pewnośc, że moje szczęście radośnie grzebie łapkami w ziemi od kwiatka :baffled: alob właśnie próbuje zejść z podestu, na główkę oczywiście. Spokój mam tylko jak śpi :eek:
A wczoraj chyba chciała wstać na środku pokoju, bez trzymanki, bo kucnęła, stanęła na stópkach i podnisoał pupę, tylko, że równowaga jeszcze nie całkiem ta i z pięknego odbicia pofrunęła wprost na nosek do przodu. Jakie larmo było!
 
Dziewczyny nie wiem jak u was bo nie mam terz czasu żeby poczytać wszystkie posty ale chciałam zapytać was jak wsze dzieciątka mają sie do leżenia i prób raczkowania? bo Milenka jakoś ostatnio nie lubi lezeć no! siedzieć uwielbia ale jak ją kłądę na brzuch to chwila i jest marudzenie :baffled::no: Nie stoi też tak ładnie jak Zuzia . Wiem że każde dziecko rozwija się swoim tempem ale z tej mojej córci to jest leń jak nie wiem co:no::laugh2:
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak u was bo nie mam terz czasu żeby poczytać wszystkie posty ale chciałam zapytać was jak wsze dzieciątka mają sie do leżenia i prób raczkowania? bo Milenka jakoś ostatnio nie lubi lezeć no! siedzieć uwielbia ale jak ją kłądę na brzuch to chwila i jest marudzenie :baffled::no: Nie stoi też tak ładnie jak Zuzia . Wiem że każde dziecko rozwija się swoim tempem ale z tej mojej córci to jest leń jak nie wiem co:no::laugh2:
Jakbym czytała o swoim dziecku;-):-D
 
Do góry