reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Ja to mam wrażenie że niedawno rodziłam a tutaj już niektóre maluchy prawiechodzą i stoja same.:szok:
 
reklama
Zuzia dzis rano jadla ze mna chlebek - jak zawsze. :cool2: No i przy ktoryms tam kesie,Moja Corcia,robi takie siarczyste :eek: "chaaarrrrrrrrrk" i "Tfiuuuuuuuuu". Wszyscy w ciazy mi mowili,ze bede miala Synka,bo za ladnie wygladam,jak na Coreczke. :zawstydzona/y: :-p No i mi wykrakali - Zuzia zachowala sie normalnie,jak jakis chlop plujacy tak okrutnie! :szok: Masakra,skad Jej sie to wzielo? :szok: :eek: :baffled: :sick: :confused: :laugh2: :-D :laugh2:
 
Brawo dla Anielki!! Mju Twoje wysiłki nie poszły na marne i tylko pogratulować.
Mój Filip też zaczął sam siadać z pozycji do raczkowania i robi to właśnie tak samo jak Anielka.
 
Mju gratulacje, cieszę się z Tobą i ubolewam nad faktem, że moje dziecko do raczkowania sie w ogóle nie garnie:no:, bardzo możliwe, że ja coś źle robię:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Mju gratulacje!!! Bardzo bardzo cieszę się razem z Tobą.
Przede wszystkim gratulację dla Anielki małego raczka nieboraczka!!!!:-):-):-)
 
Ogromne gratulacje dla super zdoliutkiej ANIELKI:-D
Moja Żabka woli jak na razie pełzanie do tyłu bądź też czołganie się boczkiem.
 
reklama
Do góry