reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

my za namową pani doktor,kupiliśmy Przeciowi nocniczek i mamy za sobą pierwsze udane posiedzonko :-)

Co lekarz to inna opinia:tak:Gdy my bylismy miesiac temu u pani dr, jak Macius mial skonczone 6miesiecy, to pani dr powiedziala, aby nam absolutnie do glowy nie przyszlo uczenia dziecka do korzystania z nocnika w 7 miesiacu!

Macius pieknie obraca sie juz na brzuszek i z powrotem na plecki, i to w obie strony, nawet na lewa, z ktora mial problem. Jak sie go chwyci pod paszki to ladnie sprezynuje, ale nie stoi na sztywnych nozkach. Z siedzeniem ma problemy, nie probuje sam siadac(chyba, ze jest w pozycji polsiedzacej to sie wysila i nic), a jak go posadzimy, to nie siedzi pewnie, i w tym celu pani rehabilitantka zalecila nam serie cwiczen dla Maciusia. Mamy cwoczyc z nim siadanie, pokazywac mu, ze moze podeprzec sie raczka, cwiczyc tzw szturchanie, aby sie bronil przed wywroceniem itd.

Mam do Was pytanie(nie wiem w ktorym waztku powinnam pytac wiec pytam tu). W niedziele wybieramy sie po raz pierwszy od urodzin Macka na basen, i chcemy go wziac z soba(choc nie ma u nas basenu specjalnego dla maluszkow, tylko dla wiekszych dzieci) i zastanawiam sie, jak to ma wygladac:confused:Chodzi mi oto, czy mam mu zakladac pampersa, czy nie? Nie mam specjalnych pieluch do plywania dla niego. Moj maz mowi, ze na naguska ma on sie troche popluskac. Tez o tym myslalam, ale chyba nie wypada, co?Moze zalozyc mu chociaz krotkie spodenki, takie np do lydek?Jak to powinno wygladac:eek:? Bylyscie juz z dziecmi na basenie ktory nie jest przystosowany do tego?Hmm, i problem:baffled:
 
reklama
Royanna wydaje mi sie że powinnaś Synusiowi założyć ta specjalna pieluszkę do pływania. Co zrobisz jak Maciuś kupke walnie :confused: ;-) Bo siusiu to siusiu - pół biedy... Ja bym jednak tą pieluszkę do pływania włozyła.
 
Royanna koniecznie załóż małemu specjalną pieluszkę do pływania:tak:;-), HUGGIES ma takie, nazywają się LITTLE SWIMMERS:-):-D
A moja Liwka jest na etapie dmuchania:-D:-D:-D, cały czs robi takie śmieszne minki i dmuuuchaaaa:-), a oprócz tego nadal nie siedzi sama, tylko pełza, czołga się na brzuszku:tak::-)
 
Mam do Was pytanie(nie wiem w ktorym waztku powinnam pytac wiec pytam tu). W niedziele wybieramy sie po raz pierwszy od urodzin Macka na basen, i chcemy go wziac z soba(choc nie ma u nas basenu specjalnego dla maluszkow, tylko dla wiekszych dzieci) i zastanawiam sie, jak to ma wygladac:confused:Chodzi mi oto, czy mam mu zakladac pampersa, czy nie? Nie mam specjalnych pieluch do plywania dla niego. Moj maz mowi, ze na naguska ma on sie troche popluskac. Tez o tym myslalam, ale chyba nie wypada, co?Moze zalozyc mu chociaz krotkie spodenki, takie np do lydek?Jak to powinno wygladac:eek:? Bylyscie juz z dziecmi na basenie ktory nie jest przystosowany do tego?Hmm, i problem:baffled:
No ja bym zdecydowanie założyła tą pieluszkę do pływania:tak: , obawiam się, że nawet mógłby Wam ktoś z obsługi basenu zwrócić uwagę gdyby mały pływał na golasa.:dry:
 
Juliska juz sama siedzi i sprawia jej to ogromna frajde:-D ale teraz przynajmniej potrafi sie soba zajac i pobawic w łóżeczku chociaz najlepsza zabawka jest mamusiny telefonik:tak: no i suszenieswoich zabków otwiera buzke i robi takie smieszne ssssssssss:-D
ROYANNA tez mi sie wydaje ze dal takich Babelków na basenik sa dobre te specjalne pieluszki chyba huggies robi takie
 
Te pieluszki na basen to chyba nawet trzeba zakładac bobasom!:tak: bo woda w basenie od siuśków zmienia kolor na niebieski, i wtedy wodę w basenie muszą zmieniać. Coś takiego czytałam kiedyś:baffled: A pieluszki to przeważnie na sztuki sprzedają na basenach.:-)
Maja przez cały czas kąpieli trzyma głowę w powietrzu. Ćwiczy:tak::cool2::tak:kaloryfer na brzuchu jej się marzy:rolleyes2: :rofl: tyle,że co to za relaksująca kąpiel - żadna!:no::laugh2:. No i biedula chcąc sobie pochlapać kopytkami uderza w obrzeze wanienki :baffled: - długas mały;-)

 
a moje dzieciątko dzisiaj pierwszy raz samo bez niczyjej pomocy usiadło:-):-):-):-):-):-):-). na spacerku zamiast natychmiast usnąć jak to do tej pory bywało zaczęła szaleć. najpierw pojękiwała, więc wzięłam ją na ręce, od razu gębula od ucha do ucha. jak tylko ją odłożyłam do wózka zaczęła się dźwigać i dźwigać, wysiłek się opłacił i parę minutek siedziała sama podpierając się jedną łapką.
taka byłam dumna, że od razu zadzwoniłam do mężusia się pochwalić.
tak więc po obiadku nieodwołalnie montujemy spacerówkę i jedziemy na drugi spacerek. nareszcie dzidzia trochę świata zobaczy:-):-)
 
My tez mieliśmy jechac na basen ale ciągle coś wypadało.W przyszłym tygodniu napewno pojedziemy.Pieluchy na basen ma także firma pampers.My właśnie takie mamy.
 
My chodzimy z Oliwka na basen i zakladamy Jej pieluszki Huggies Little Swimmers i sa naprawde fajne :tak:
Mija ja nie widzialam nigdzie pieluszek do plywania z Pampersa :no: JAk sie nazywaja :confused:
 
reklama
Mój Kamilek już raczkuje ale fajnie to wygląda taki mały i chodzi na czworaka. Teraz muszę go pilnować bo wszędzie włazi. Już opanował dobrze chodzenie na czworaka od 2 dni. I od dzisiaj prawie udaje mu sie ładnie usiąść jak odpoczywa po raczkowaniu :-) ;-) :tak: :-D
 
Do góry