reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Gratulacje Agutku!

Moja Natasza też sięspryciara nauczyła i przewraca się z pleców na brzuch... HURRA! W drugą stronę jej trochę niewychodzi ale tą sztukę brat już jakiś czas temu opanował! Mam nadzieję, że wymienią się informacjami! Poza tym to u mnie bardziej gadatliwy jest Igor i już nieraz mówi mama a właściwie mamamamamama albo tatatatata albo bababababab albo dziadziadziadzia i jeszcze czasem dajdajdaj...
 
reklama
Brawo dla Zuzi i Leonka.

Mojemu Filipowi wczoraj udało się przekręcić na brzuszek ale to było chyba raczej przez przypadek niż zamierzone bo zrobił to raz i już więcej nie chciał. A mówi najczęściej "mamamama" a jak jest głodny to woła "ammmm, amamam"
 
Moja Zuzia tez uwielbia spieqc,a najbardziej sobie kolysanki przed snem "Aaaaaa" - podlapala ode mnie Spryciulka. :-D
A dzis na spacerku,gdy wyszlysmy z lasku,obeszlysmy cale osiedle w wozku na pollezaco. :-D Zuzia byla w pozycji,jaka przybiera w foteliku samochodowym i bardzo Jej sie to spodobalo. :-D Glowka krecila sie w kazda strone. :-D Pozniej Ja wyciagnelam z wozka i o malo mi z rak nie zeskoczyla,tak Jej sie podobalo,ze wreszcie wszystko widzi. :-D :tak: Moja Ciekawska swiata Coreczka! :-D :tak:
 
MJU gratulacje, a co do nózek to się nie obejzysz jak bedzie raczkowala i biegala ;-) zobaczysz!!!!

RYBA, dzięki, ;-) jeszcze trchę a Filipek będzie sie kulał jak szalony ;-)

LEOS tez lubi grzechotki, czasami tak nimi wyma****e ze az robi się to niebezpieczne ;-) czasami az sie w główke uderzy, jak sie rozbuja ;-) i lubi tanczyc z mamą, kupiłam kiedys z jakąs gazetką dzieciowa piosenki dla maluchów, i teraz ja się ucze od nowa,przypominam sobie ;-) a Leoś słucha mamy i sie cieszy jak spiewamy itańczymy np, jedzie pociag z daleka albo małe pieski 2 ;-)
 
Przemko też już opanował przewracanie z plecków na brzuszek i na odwrót. Grzechotać sam też lubi lae przez chwilę,jak bardzo chce jakąś zabawkę lub rzecz którą ja mam w ręcę to tak fajowsko wyciąga obie rączki w kierunku tej rzeczy :-D słodki widok.Poza tym spacery często kończą się wyciągnięciem go z wózka bo musi koniecznie zobaczyć gdzie aktualnie jest,Mały buntownik;-) Co do "mówienia" to często jest ze mną na Ty (Aniaaaaa) i często odpowiada na pytanie "nieeee". Emi z kolei to jego smoczek. Reszta to dźwięki typu wwww bzyyyy ghyyy giee itd
 
Marcel wczoraj pierwszy raz obrócił się z plecków na brzuszek;-) a ile było przy tym stękania no ale się udało. Niestety od wczoraj już tego nie powtórzył.:-:)-(
 
Natasza zaczęła raczkować! Oczywiście do tyłu! Dziś 3 razy uciekła mi z materaca na podłogę! A z pleców na brzuch przekręca się cały czas!
 
a u nas dzis przez caly dzien w kolko ta sama akcja - Dorotka przewraca sie z pleckow na brzuszek - chwile lezy - wrzask, bo nie potrafi sie przewrocic z powrotem - mama pomaga - myk, i znowu na brzuszku - chwila spokoju - wrzask - mama pomaga - itd., itd. :-D:-D:-D:-D:-D:-D

i wszystko mokre od slinki - ubranka, materacyk, pieluszka, raczki, buzia, az jej powyskakiwaly jakies chrosteczki od tej slinki
 
A Wojtek nie chce się przewracać:baffled: za to najchętniej siedzialby cały czas,a przecież nei wolno mu jeszcze:baffled:
 
reklama
A Moja Zuzia pelza. :-D :-D :-D Podkurcza nozki i hej do przodu. :-D Slodko to wyglada. :-D :tak:

No,a poza tym... Zaczela pic! Dzis wytutala 200ml herbatki! :-D Chyba dzieki temu,ze kupilam taka dobra. :-p Hippowa "Malina z dzika roza" i Jej posmakowalo i wreszcie zaczela pic,hurrrrrrrraaaaaaaaaa! :-D :-D :-D
 
Do góry