reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
OJ TE NASZE SZKRABY ...TAKIE KOMPUTEROWE SIĘ NAM URODZIŁY , BO I MY W CIĄŻY SPORO PRZYSIEDZIAŁYŚMY PRZY KOMPACH:-D TO CZUJĄ SIĘ JAK U SIEBIE :tak: IGOR UWIELBIA KLAWIATURĘ:-D
 
Moje dziecko tłucze w klawiaturę jak szalone a gdy mu ją zabieram dosłownie piszczy z rozpaczy:szok:. Jeszcze z rok i nasze dzieci będą bardziej obcykane w komputerach od nas:tak::tak:
 
PEWNIE ! A CO , PRZYNAJMNIEJ BĘDĄ MIAŁY JUŻ WPRAWĘ W KLIKANIU:-) PRZYDA SIĘ IM
 
Wlasnie przed chwilka, Leoś przwerocil sie z pleckow na brzuszke SAM!!!! niesamowite, 2 dni próbowal i na 3-ci sie udało ;-) jestem taka dumna z niego!!!
 
reklama
Zuzia tak sie przekrecila wlasnie wczoraj - pierwszy raz! Na przewijaku. :-D Ale jestem z Niej dumna!!! :-D :tak: :-D

A poza tym ostatnio przez sen powiedziala "Mama" !!! :-D :szok:
No,a rano,gdy lezalysmy w lozeczku,Zuzia dostala czkawke. :baffled: Pytam sie,wiec Mojej Coreczki "Kto to ma czkawke?" . A Zuzia mi na to "Jaaaaa". :szok: :szok: :szok: :-D :laugh2: :-D
 
Do góry