reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Moja Zuzia bardzo lubi ogladac telewizor. :-D A dzis,gdy wsadzilam Ja do fotelika i ogladala sobie "Kubusia Puchatka",to buzia,az Jej sie co chwilke smiala. :-D Jakby rozumiala,co tam sie w bajce dzieje. :-D A,gdy przed 20 zaczelam Ja cmokac i mowic,ze idziemy sie kapac i lulu,to tak na mnie krzyczala,ze szok! I na sile zagladala mi przez ramie,byleby tylko patrzec w ekran tv. :-D
 
a mój Adaś wczoraj pierwszy raz się obrócił z brzuszka na plecki :tak: A jakiż był zdziwiony co to się stało :-)
Kochane słoneczko.
 
Milenka lubi oglądać telewizję już od bardzo dawna. W tej chwili jest tak że kładę ją do huśtawki albo do fotelika, puszczam kanał Disneya i mała tak ogląda te baje że po prostu obłęd:szok: na pewno chodzi tu o grę kolorów, to przyciąga jej uwagę, ale jak by nie było jak się zapatrzy to potrafi przez godzinę tak oglądać, a kiedy dzieje sie coś śmiesznego, to tak się śmieje i cieszy jakby wiedziała o co chodzi:laugh2:
Madziu gratuluję Adasiowi postępów!! oby tak dalej !! :tak:
 
reklama
Mój Kamilek jak siedzi w bujaczku-lezaczku i nie jest przypięty to normalnie się zsuwa z niego nóżkami trzeba go teraz przypinac albo pilnowac bo inaczej niewiadomo jak to by sie skończyło a oprócz tego jak położę go na macie edukacyjnej to takie robi akrobacje że szok:szok: Kula się strasznie przewraca na boki itd ciągnie zabawki i fajnie do nich gaworzy:-) Telewizję też lubi oglądac tak sie zapatrzy że :szok: tak samo uwielbia patrzyc w monitor to co tu się dzieje:-D Ciekawski jest:tak:
 
Do góry