reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

To się cieszę że jest w porządku.Mam pytanie jeszcze czy któreś z waszych dzieci ma krzywe oczka.U Patrysi widac często że jedno jest większe drugie mniejsze tz.nie tak szeroko otwarte.Niby ja z moją mamą też tak mamy ale u nas tak bardzo tego nie widac.Niewiem czy Iśc z tym do okulisty?
 
reklama
Oliwka jak jest spiaca to tez bardzo trze oczka a jak nie umie zasnac to pociera juz calymi piastkami po twarzy wyrywajac sobie w ten sposob smoczka, I wtedy wybudza sie na maxa :baffled:

Mija a moze poporstu zapytaj najpierw o te oczka lekarza pediatre na wizycie :tak: ale skor mowisc ze Ty tez tak masz to moze ma to po TObie tyle ze troszke bardziej widoczen, a i pamietaj ze wiele roznych rzeczy znika z dorastaniem wiec moze i w tym wypadku bedzie to mniej widoczne. Ale najlepiej zapytaj lekarza :tak:
 
Macius jak jest spiacy to nie trze oczek, ale przyklada cala raczke do buzki i wyglada wtedy jak mysliciel:-D bo rozczapierza paluszki i nimi delikatnie przebiera:laugh2: Ale musze wtedy pilnowac aby mial krociutkie paznokietki bo sie rysuje na buzce:-( . I jak juz zasypia, to przeklada glowke z jednej strony na druga jakby sie przed snem bronil:tak: Zasypia ze smokiem(jak mocno zasypia to go wypluwa a ja go wyciagam z lozeczka i czesto do rana go nie potrzebuje choc sie w nocy budzi), a jak mu wypadnie smok zanim Macius zasnie, maly wklada paluszki do buzi(niekoniecznie kciuka) i melodyjnie nuci:-D
 
moja Dorotka jak jest spiaca, to trze oczka i buzie, a luki brwiowe robia sie cale czerwone. zaczyna tez wtedy marudzic. czytalam, ze dzieci usypiaja sie przez marudzenie, i trzeba je wtedy zostawic w spokoju. jest to ich rodzaj kolysanki i odreagowania na bodzce, na ktore napotykaly w ciagu dnia. najbardziej lubie, jak Dorotka nagle zasypia w polowie jakiegos "łaaaa" i jak czasami lapki zastygaja jej w powietrzu, gdy juz zasnie :-D

Mija79 - moja Dorotka tez ma jedno oczko mniejsze, szczegolnie jak sie smieje. ma to po mnie :) ale poza tym cala buzia, to wykapany tata, z czego jest on bardzo :happy:

Marrtruda - a chce Romek na tej podlodze lezec na brzuszku?
 
Mój Filipek też nieraz trze oczka jak jest śpiący. Zawsze zasypiał ze smoczkiem, ale osatnio w ogóle go nie chce, a jak mu dam to wypycha go językiem i robi "blee".
 
dziekuje mju :-) - zaraz jutro wyprobuje!!!!

mam jeszcze jedno pytanko :) avatar juz umiem ustawiac, a co robic, zeby zalaczniki nie byly w minaturce? jak wklejac najlepiej obrazki i suwaczki?

dzieki :-D
 
mju - moja starsza raczkuje już 3 lata, wniosek - będzie geniuszem? :laugh2:

Znalazłam fajną rzecz - jest tam zilustrowane to, o czym wspominała mju - z tym, ze na kolanach u rodzica. Polecam też zabawe z dzieckiem ułozonym na naszych kolanach twarza do twarzy - Swietne cwiczenie na wyrównanie asymetrii.

Medicover - Twoje zdrowie - Poradnik opieki i pilęgnacji małego dziecka

na dole jest całosc w formacie pdf do sciagniecia
 
Iwonko,jesli chodzi np. o zdjecia,to ja odpowiednio je zmniejszam,wrzucam na serverek,np. tutaj: http://www.imageshack.us/ ,a pozniej linka ze zdjeciem wklejam miedzy nawiasy
.
Co do suwaczkow,to wchodzisz w "Panel uzytkownika" -> "Edytuj Podpis" -> i na bialym tle na dole,wklejasz BBCode,ktory pokazal Ci sie po utworzeniu suwaczka. ;-) Mam nadzieje,ze napisalam w miare zrozumiale. :-)
 
reklama
Do góry