reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

Przemko też zamiast robić papa woli powiedzieć
a wczoraj nauczyłam go mówić "lala"
no a on sam często na różne przedmioty pokazuje i mówi "pija" "pija"
ciekawe co to oznacza??:confused:
 
reklama
A moja Corcia wspaniale mowi oko i pokazuje kto ma gdzie oko. Pokazuje rowniez nos ale mowi na niego nana :baffled::-D

No i po calym mieszkaniu juz tylko biega :-p
 
Anielka jest niezwykle "gościnna" mówi papa gościom gdy ma ich juz dosyć :baffled: albo gdy gdzieś jesteśmy i chce już wracać do domu :cool2::-D
 
Odnośnie oczek to Pati bardzo lubi zamykać-wkladać paluszki do oczek lalką a zdarza się i dziecią innym.Ostatnio dużo mówi po swojemu,a każdy pieszy spacer skręca z chodnika na trawnik.:-D
 
Zuzia na spacerkach kuca i glaszcze chodniki,trawniki itp. :-p :-D Jak tylko zobaczy jakies nowe podloze od razu jest kuc i glasku glasku. :-D :-p
I tez baaaaaaardzo duzo mowi - po swojemu. :-D Ostatnio podlapala od R. "Tititi",ktory czesto tak do Niej mowi,no i Moja Corcia teraz chodzi i wszystko jest albo "Bach" albo "Tititi". :-D :laugh2: :-D
 
Mój Kamilek uwielbia się bawić w "Jak mama (tata)cię złapie to cię zje..." on ucieka i schowa sie w końcie i ja albo maż w zależności kto z ni sie bawi to go atakujemy łaskocząc :-D

Dziś bawię się z Kamilkiem i pytam sie Kamilka : Kamilku gdzie jest "Stefek Burczymucha" (to ksiazeczka którą najczęściej czyta mu mąż) a on pokazuje palcem w strone regału gdzie ma książeczki i mówi aaaaa a ja dalej pytam no gdzie jest Stefek Burczymucha po cym Kamilek wstaje i idzie do regału i siega po książeczke ale nie umie dostać więc pomagam mu daje mu wszystkie jakie ma czyli 4 i pytam dalej gdzie jest Stefek....a on z tych książeczek mi daje tą wlasciwą :-):tak::-D

Wogóle z dnia na dzień zaskakuje mnie czymś nowym czasami aż doprowadza mnie do śmiechu.
 
Kamilek na spacerkach to chodzi w kółeczko tzn idzie kawałek i zawraca robi kółeczko poprostu wszystko musi dotknać, zobaczyc itd. a czasem chodzimy bez wózka bo on woli spacerki na własnych nózkach.
 
reklama
Zuzinka tez woli przebywac poza wozkiem. :-D No,a pozniejsze wlozenie Jej do tego "srodka transportu",czasami (czesto ;-) ) konczy sie krzykiem i kiwaniem glowka "nie nie nie". :cool2: :-D
 
Do góry