reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

A u nas ciagle zabków brak :sorry:ale za to Mati sie baaaardzo rozgadal, a "mama" to juz slysze codziennie i codziennie mnie tak samo rozczula:tak:
Super!!!
Ania z Tatusiem ma tajne porozumienie - jak pampers pełny, woła do Tatusia "eeeeeee"
Mnie czasami woła "mymy", ale czekam na takie prawdziwe Mama :-p

U nas też coraz bardziej ruchliwie się robi, narazie co prawda tylko obroty albo pełzanie dookoła własnej osi, ale dupkę wyciąga już wysoko i próbuje dalej się ruszyć. Pewnie lada chwil wystartuje... a wtedy mama zbędne kg będzie gubić ;-)
No i dolna lewa jedynka - bardziej ją czuć niż widać, ale jest :-D
 
reklama
Gratuluję ząbków! :-)

U są już cztery: dolne jedynki i górne dwójki, jeszcze trochę i przebiją się górne jedynki. :tak: To co brałam za górne kły okazały się dwójkami. :sorry2: Kolejność trochę nie ta, ale najważniejsze, żeby już były, bo Julian przez to małą marudką się zrobił. :dry:

U nas zamiast gaworzenia i słodkich mama, baba, gaga itp., na topie jest śpiewanie i pokrzykiwanie na wszystkie możliwe sposoby. :-p „Mama“, „meme“, „mamu“ Julian woła jedynie jak płacze. :-p

No i ostatnio ulubiona pozycja to stanie. :tak:
 
Agatka zaczyna pełzać. Jak coś bardzo chce to potrafi się przeczołgać nawet pół metra. Jak coś jest dalej to się turla - to opanowała do perfekcji.
Dzisiaj przebił się wreszcie pierwszy ząbek! - o 3 tygodnie później niż u siostry.
 
A u nas w końcu mały się turla najpierw na bok, a potem myk brzuszek i za moment znów plecki :-D A jaką ma ważną przy tym minkę :rolleyes:
Zapomniałam dodać, że lewa dolna jedyneczka w końcu się pojawiła
 
Brawo dla Simu:-)
Nam rośnie coraz większy fotomodel. Nawet z zaskoczenia i z ukrycia ciężko mu zrobić zdjęcie, bo zawsze wyczai i zaraz robi uśmiech do zdjęcia i czeka na kolejne. Próbowalismy robić zdjęcia bez lampy błyskowej, ale ten mały spryciaz jakby czuł co chce się zrobic i patrzy centralnie w obiektyw. A juz tyle razy udawałam, że tylko się bawię aparatem:-D:-D:happy2::dry::sorry2:
 
Brawo dla Simu:-)
Nam rośnie coraz większy fotomodel. Nawet z zaskoczenia i z ukrycia ciężko mu zrobić zdjęcie, bo zawsze wyczai i zaraz robi uśmiech do zdjęcia i czeka na kolejne. Próbowalismy robić zdjęcia bez lampy błyskowej, ale ten mały spryciaz jakby czuł co chce się zrobic i patrzy centralnie w obiektyw. A juz tyle razy udawałam, że tylko się bawię aparatem:-D:-D:happy2::dry::sorry2:

Moja ma podobnie - nie da się Jej zrobić zdjecia z zaskoczenia bo od razu się cieszy prosto do obiektywu :-D
Moja wreszcie dzisiaj pierwszy raz sama usiadła w łóżeczku. A już myślałam, że najpierw zacznie raczkować bo jej to nieżle wychodzi ;-) Jak położy się jej ksiażeczkę poza Jej zasięgiem to raz dwa i już jest przy niej.
No i chyba niedługo ząbek się pojawi bo dziąsełka baaardzo rozpulchnione.
 
reklama
a moja raczkuje juz od okolo 1,5 m-ca,ale teraz to już perfect, dogonić jej nie moge , w koncu też siada i siedzi , wstaje, chodzi na kolanach trzymając się czegoś, no i gada slodko :) mama, baba a nawet tata.... no i 2 zabki mamy- 2 dolne jedynki \;00
 
Do góry