reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :D

Gratuluję ząbków!!!
Skunkanka-najgorzej jest smykowi usiąść samemu a twój pan szybko posiadł tą umiejętność,super!!!!
Ja tylko raz sylaby ma-ma usłyszałam,jak wyła i ryczała po odciąganiu glutków aspiratorem:cool::cool::cool:...wię nie jest to jakiś szczególny powód do dumy, ale jednak ma-ma było i nawet tatuś usłyszł:sorry::sorry:
 
reklama
U nas dwa ząbki juz są i w końcu Filipek zaczął się przekręcać :tak::tak::tak:
Lepiej mu idzie z plecków na brzuszek....... ale radzi sobie i w drugą strone jakos.

Gratulacje dla ząbkowych , siedzących i raczkujących bąbelków :-):-):-)
 
Gratuluję wszystkim szkrabom postępów.

U nas czołganie przeszło w raczkowanie, co prawda na panelach jeszcze sprawia to trochę problemów, za to na dywanie idzie migiem.
No i jak dojdzie do czegoś na czym można się wesprzeć, albo po czym można się wspiąć to próbuje wstać.

Zębów nadal brak.
 
czesc wszystkim,

po prostu musze sie pochwalic! w rogu lezalo puste pudlo po pieluchach takie z mega paki, ja do kuchni poszlam zrobic kaszke a moja potworzyca w tym czasie zrobila sobie chodzik z pudla:) no i teraz pudlo jest lepsza zabawka niz pchacz:laugh2:
po prostu wymiata, wspina sie, wspiera i szuru szuru po dywanie popycha to pudlo, eh co za sztuke mam odkrywcza:-D
 
moj Patryk to prawdziwy agent siedziec niemuie ale raczkuje jak doczlapie sie do fotela to staje na nogi i sie cieszy, łuzeczko ma opuszczone juz na sam dol bo tez juz sobie staje na nogi i skacze dziwolag maly:-D

a i nauczyl sie kosi kosi, rano juz niepamieta ale Julka rzyca haslo troche mu pokarze i znaowu do wieczora umie potem idzie spac i rano Julia musi mu przypomniec.:-D

i pieknie mowi "ma ma"
 
U nas dwa ząbki juz są i w końcu Filipek zaczął się przekręcać :tak::tak::tak:
Lepiej mu idzie z plecków na brzuszek....... ale radzi sobie i w drugą strone jakos.

Gratulacje dla ząbkowych , siedzących i raczkujących bąbelków :-):-):-)

No widzisz aha - niepotrzebny stres przez porównywanie. Julcia tez juz sie przekreca swobodnie, ale w jedna strone i zdecydowanie woli siedziec niz lezec.
Przyłaczam sie do gratulacji :-D
 
Hej u nas mały też fajnie się przekręca, zdecydowanie w lewo idzie mu lepiej. No i w końcu odkrył, że ma stopy :tak: A od wczoraj tak się rozgadał, że non stop leci ajaj albo ojej, a dzisiaj wyszło mu baba :-D
 
u nas na topie jest gadanie. Cały czas tylko buba, baba i jak chce kogos zawołać to krzyczy ejjjj. A jak oglada mini mini i ulubiona bajkę to się śmieje i wpła buu buu ooo ooo
 
reklama
Wow dawno mnie tutaj nie było a Wasze Dzieciaczki naprawdę nieźle przyswajają nowe umiejętności.
Nasza Zuzanka uwielbia turlać się po podłodze, gada, w łóżeczku staje na kolankach, bawi się i zamiast usiąść woli stać na nóżkach.
Lubi jaka to melodia i ma 2 ząbki:))
 
Do góry