reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie ?

Ej a pamiętacie, tu już była jedna laska, która twierdziła, że ma negatywną betę a jest w ciąży i twierdziła, że jest jednym przypadkiem na milion, kiedy taki fenomen występuje, po czym obraziła wszystkich dookoła i sobie poszła?
ej ja też się czuje jedna na milion. Nawet Bartek Wrona tak do mnie śpiewał w podstawówce 🤣
 
reklama
Już nie bądźcie takie zazdrosne.
Do próbki wpadł skrzep dlatego bhcg było negatywne. Próbkę zbadali jeszcze raz i wyszła beta więc ciąża jest 🤣 jakie to wszystko proste

Ja już bym w ciąży być nie chciała to mogę autorce życzyć, aby była w niej tak mocno tak jak ja nie chce w niej już być.

Autorko masz 4,5 miesieczne niemowle, może ci organizm płata figle?
 
Ej a pamiętacie, tu już była jedna laska, która twierdziła, że ma negatywną betę a jest w ciąży i twierdziła, że jest jednym przypadkiem na milion, kiedy taki fenomen występuje, po czym obraziła wszystkich dookoła i sobie poszła?

Tu było takich setki.
Była też taka co miała pryszcza na brodzie 3 dni przed owulacją, a ze zna swoje ciało to wie że to już objaw ciąży 😂 w której faktycznie była więc tym bardziej była świecie przekonana o swojej racji. A potem jak była w trakcie poronienia i beta jej spadała to była pewna, że nie poroni bo jej macica musuje🙋‍♀️
 
Już nie bądźcie takie zazdrosne.
Do próbki wpadł skrzep dlatego bhcg było negatywne. Próbkę zbadali jeszcze raz i wyszła beta więc ciąża jest 🤣 jakie to wszystko proste
To tu jeszcze jedna kwestia. Bete hcg oznacza się z surowicy czyli odwirowuje się probówkę z krwią i pobiera się przezroczystą/ żółtawą surowicę z probówki. Polecam wpisać sobie w google surowica i zobaczyć jak wygląda taka probówka. Nie ma *uja, żeby ktoś zaciągnął skrzep spod spodu i się nie zorientował chyba, ze osoba robiąca to badanie była praktykantka pierwszy dzień w laboratorium i stwierdziła, ze aaaa co tam co się moze stać ;)
 
reklama
Do góry