reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie- brak okresu testy dalej pozytywne

Dołączył(a)
6 Lipiec 2024
Postów
8
Witam 03.06 zrobiłam czuły test ciążowy wyszła słaba kreseczka w tym samym dniu dostałam jednorazowe plamienie odczekałam kilka dni i w sobotę zrobiłam betę. Betę odebrałam w poniedziałek 10.06 wynik wyszedł 10 HCG w tym samym dniu dostałam plamień jasnoczerwonej krwi. Umówiłam się na wizytę u ginekologa i kolejnego dnia pojechałam na wizytę. Ginekolog zrobił USG i stwierdził że doszło do poronienia samoistnego, kazał mi się wstawić w 8 dniu cyklu po miesiaczce. Krwawienie trwało niecałe 5 dni. Dziś 06.07 zrobiłam test ale tym razem nie ten najczulszy i wyszedł pozytywny, miesiączki dalej brak. Czy jest możliwe że lekarz się pomylił? W poniedziałek mam zamiar powtórzyć betę, ale boje się że coś może być nie tak z organizmem po samoistnym oczyszczeniu się. Czy ktoś z was może miała taki przypadek?
Screenshot_20240610-101009~2.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam 03.06 zrobiłam czuły test ciążowy wyszła słaba kreseczka w tym samym dniu dostałam jednorazowe plamienie odczekałam kilka dni i w sobotę zrobiłam betę. Betę odebrałam w poniedziałek 10.06 wynik wyszedł 10 HCG w tym samym dniu dostałam plamień jasnoczerwonej krwi. Umówiłam się na wizytę u ginekologa i kolejnego dnia pojechałam na wizytę. Ginekolog zrobił USG i stwierdził że doszło do poronienia samoistnego, kazał mi się wstawić w 8 dniu cyklu po miesiaczce. Krwawienie trwało niecałe 5 dni. Dziś 06.07 zrobiłam test ale tym razem nie ten najczulszy i wyszedł pozytywny, miesiączki dalej brak. Czy jest możliwe że lekarz się pomylił? W poniedziałek mam zamiar powtórzyć betę, ale boje się że coś może być nie tak z organizmem po samoistnym oczyszczeniu się. Czy ktoś z was może miała taki przypadek?Zobacz załącznik 1645623
Badałaś betę później? Byłaś na USG kontrolnym?
 
Witam 03.06 zrobiłam czuły test ciążowy wyszła słaba kreseczka w tym samym dniu dostałam jednorazowe plamienie odczekałam kilka dni i w sobotę zrobiłam betę. Betę odebrałam w poniedziałek 10.06 wynik wyszedł 10 HCG w tym samym dniu dostałam plamień jasnoczerwonej krwi. Umówiłam się na wizytę u ginekologa i kolejnego dnia pojechałam na wizytę. Ginekolog zrobił USG i stwierdził że doszło do poronienia samoistnego, kazał mi się wstawić w 8 dniu cyklu po miesiaczce. Krwawienie trwało niecałe 5 dni. Dziś 06.07 zrobiłam test ale tym razem nie ten najczulszy i wyszedł pozytywny, miesiączki dalej brak. Czy jest możliwe że lekarz się pomylił? W poniedziałek mam zamiar powtórzyć betę, ale boje się że coś może być nie tak z organizmem po samoistnym oczyszczeniu się. Czy ktoś z was może miała taki przypadek?Zobacz załącznik 1645623
U mnie beta schodziła długo mimo że byłam łyżeczkowana
 
W takim razie myślę że powinnaś zrobić betę + przyrost po 48h i USG żeby sprawdzić czy to nie ciąża pozamaciczna. Kiedy zaczęło się to 5 dniowe krwawienie? Tego 10 czerwca?
Tak krwawienie dostałam 10 czerwca i do dzisiaj zero jakiej kolwiek miesiączki i właśnie zastanawia mnie to czy tak niska beta może się tyle utrzymywać i czy może się okazać że jednak organizm źle się oczyścił. Tylko że lekarz stwierdził że niby już czysto i endotrium miałam 4 mm
 
Tak krwawienie dostałam 10 czerwca i do dzisiaj zero jakiej kolwiek miesiączki i właśnie zastanawia mnie to czy tak niska beta może się tyle utrzymywać i czy może się okazać że jednak organizm źle się oczyścił. Tylko że lekarz stwierdził że niby już czysto i endotrium miałam 4 mm
W takim razie sprawdź sobie tą betę + przyrost i może USG. Ale w sumie gdyby liczyć tamto krwawienie jako okres, to jest szansa że to "nowa" ciąża. Ilo dniowe masz cykle?
 
W takim razie sprawdź sobie tą betę + przyrost i może USG. Ale w sumie gdyby liczyć tamto krwawienie jako okres, to jest szansa że to "nowa" ciąża. Ilo dniowe masz cykle?
Cykle zazwyczaj mam 27/28 dniowe więc dziś albo jutro powinnam dostać @ względem tamtego krwawienia, ale coś mnie tknęło by zrobić test bo znów pojawiły się tkliwe i bolące piersi gdzie zazwyczaj przy miesiączce mi to nie towarzyszyło. W poniedziałek popędze na beta i po wyniku umówie się do lekarza zobaczymy co powie dalej 🫤
 
reklama
Cykle zazwyczaj mam 27/28 dniowe więc dziś albo jutro powinnam dostać @ względem tamtego krwawienia, ale coś mnie tknęło by zrobić test bo znów pojawiły się tkliwe i bolące piersi gdzie zazwyczaj przy miesiączce mi to nie towarzyszyło. W poniedziałek popędze na beta i po wyniku umówie się do lekarza zobaczymy co powie dalej 🫤
To prawdopodobnie to następna ciąża. Daj znać jak wyniki, trzymam kciuki 😉
 
Do góry