reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

teraz na zwierzo po poronieniu nie ma sensu sprawdzanie hormonów. Lepiej poczekać aż się wyregulują, chociaż jeden cykl i dopiero sprawdzić. Gdzie trzeba szukaj oszczędności. W walce o maleństwo każdy grosz się przyda. Ja też już miałam podchodzić do in vitro. I trafił się naturalsik. A mówili mi lekarze, że dzieci mieć nie będę. Tak więc wyreguluj ciało dieta, ruchem, jak trzeba lekami czy witaminami. Może ciebie też zaskoczy
Gratuluję. Naprawdę szczerze gratuluję...
Oczywiście codziennie robie trening, lubię bardzo ćwiczyć, oddycha mi to zle myśli. Dietę też mamy lekkostrawną, więc tu nic nie poprawię, ale na pewno sprawdzę te Ana czy tam coś i homocysteine .
Ja mam za chwile 32 lata więc tracę nadzieję a mój syn zaczyna kumać i dopytywać o rodzeństwo, akurat tak się szczęśliwie sklada że wszyscy w rodzinie mają powyżej 3 i 4 dzieci, dlatego mimo wszystko ja jestem ogromnie wdzięczna sobie, swoim komórkom jajowym i plemnikom męża za syna, który jest całym naszym światem.
Dużo dobrego życzę i bardzo dziękuję Ci za wskazówki. Nie znamy się,ale to wiele dla mnie znaczy
 
reklama
Gratuluję. Naprawdę szczerze gratuluję...
Oczywiście codziennie robie trening, lubię bardzo ćwiczyć, oddycha mi to zle myśli. Dietę też mamy lekkostrawną, więc tu nic nie poprawię, ale na pewno sprawdzę te Ana czy tam coś i homocysteine .
Ja mam za chwile 32 lata więc tracę nadzieję a mój syn zaczyna kumać i dopytywać o rodzeństwo, akurat tak się szczęśliwie sklada że wszyscy w rodzinie mają powyżej 3 i 4 dzieci, dlatego mimo wszystko ja jestem ogromnie wdzięczna sobie, swoim komórkom jajowym i plemnikom męża za syna, który jest całym naszym światem.
Dużo dobrego życzę i bardzo dziękuję Ci za wskazówki. Nie znamy się,ale to wiele dla mnie znaczy
dziekuje 💖
...32 lata, młodziutka jesteś 😁 Mnie się udało dopiero w wieku 38 lat urodzić. Więc czas jest. Zdaje sobie jednak sprawę, że całego życia staraniom nie da się podporządkować. Trzeba żyć.

Nie wiem, czy to działa, ale dobrze sprawdziło się wielu przy staraniach - dieta z niskim indeksem glikemicznym. Super reguluje ciało. Sama chce do niej wrocic
 
Och, czyli będę musiała męża namówić na dodatkowe badania.
Mąż przyjmuje Clistybegyt (chyba tak ten lek się nazywa dedykowany chyba ogólnie kobietom, ale dostał na niski testosteron, który mocno odczuwał brakiem energii każdego dnia )

Nie wiem, czy to istotne, ale może ktoś podpowie.
Ja miałam zawsze problem z zajściem w ciążę. O pierwsze dziecko staraliśmy się prawie dwa lata. Kiedy podjęliśmy decyzję, że chcemy mieć kolejne dziecko rok się nie udawało wcale. Potem kupiłam kubeczek menstruacyjny i od tamtej pory, udawało się zajść za każdym razem od razu w pierwszym cyklu planowanym przez nas, ale jak widać na chwilę.
Pytałam lekarza, czy ten kubeczek to dobre rozwiązanie, powiedział ze w dawnych czasach tak wspomagano inseminacje, ale gryzie mnie to jakoś mimo wszystko.
Zróbcie rozszerzone badania nasienia jak mąż ma za niski poziom testosteronu. [emoji3526]
 
Czytałam te inne posty.
Chodziło mi bardziej o podobne historie do mojej. To jakaś frustracja po prostu... mój lekarz twierdzi, że z immunologia na tak wczesnym etapie nie ma to nic wspólnego.
Drugi mówi, że histeroskopia wskazana, bo z synem było cc.
A kolejny że żadnej histeroskopii tylko wlasnie Paśnik ( mam helicobacter i od lat problem z eradykacja tej bakterii)

Chciałam poznać doświadczenia dziewczyn z podobna historia , ale z Poznana przyczyną niepowodzen najchętniej.

Dzięki za odp. Znam immunulogow w Polsce i ich opinie i zdecydowałam się na Paśnika mimo odległych jak pisałam terminów.
Właśnie tak wczesne poronienia bardzo często świadczą o immunologii. Z Poznania na pewno bez proszenia zapisze Ci na pierwszej wizycie encorton i intralipid Laura Grześkowiak tel 795 181 155. Wielu dziewczynom pomogła, mi od 2 lat niestety na razie nie (ale miałam dużo gorsze wyniki od reszty). Zanim trafisz do Paśnika, może warto już wziąć od niej leki. Na pewno będzie chciała jako pierwsze "podleczyć" opryszczkę. Ja brałam Heviran i Gropronosin przez 3 miesiące. Kwestia jakie masz NK. Przy moim 29% wyczytałam, że encorton i metyle trzeba brać minimum 3 miesiące przed. Encorton wyłącza na czas leczenia Heviranem.
 
Właśnie tak wczesne poronienia bardzo często świadczą o immunologii. Z Poznania na pewno bez proszenia zapisze Ci na pierwszej wizycie encorton i intralipid Laura Grześkowiak tel 795 181 155. Wielu dziewczynom pomogła, mi od 2 lat niestety na razie nie (ale miałam dużo gorsze wyniki od reszty). Zanim trafisz do Paśnika, może warto już wziąć od niej leki. Na pewno będzie chciała jako pierwsze "podleczyć" opryszczkę. Ja brałam Heviran i Gropronosin przez 3 miesiące. Kwestia jakie masz NK. Przy moim 29% wyczytałam, że encorton i metyle trzeba brać minimum 3 miesiące przed. Encorton wyłącza na czas leczenia HeviranemFragmentację
 
Fragmentację DNA plemnika zrobisz bez skierowania w Bocianie w Poznaniu, płaciliśmy chyba 350zł. ANA zrobisz w Diagnostyce w tym samym budynku Noble Tower (ul. Dąbrowskiego). Jak chcesz robić ANA, homocysteinę itd. to ze skierowaniem Laury Grześkowiak masz prawie 50% taniej. Badania NK robiłam na Uniwersytecie Medycznym, sprawdzę w domu nr tel. Powinnaś chociaż miesiąc odczekać aż wyniki wrócą chociaż trochę do stanu pierwotnego.
 
Fragmentację DNA plemnika zrobisz bez skierowania w Bocianie w Poznaniu, płaciliśmy chyba 350zł. ANA zrobisz w Diagnostyce w tym samym budynku Noble Tower (ul. Dąbrowskiego). Jak chcesz robić ANA, homocysteinę itd. to ze skierowaniem Laury Grześkowiak masz prawie 50% taniej. Badania NK robiłam na Uniwersytecie Medycznym, sprawdzę w domu nr tel. Powinnaś chociaż miesiąc odczekać aż wyniki wrócą chociaż trochę do stanu pierwotnego.
Te wszystkie badania są z krwi?
Piszesz o Poznaniu, dużo osób mi polecało tę miejscowość. Ja jestem z centrum Polski i trochę mi daleko, a z drugiej strony to jak na szanse to jednak bardzo blisko.
Plemniki zbadam u nas w klinice już sprawdzałam i mają to badanie z fragmentacja DNA, zachodzę w głowę czemu androlog nie skierował męża na to badanie, gdzie byliśmy u niego właśnie po 5 ciążach biochemicznych.
Ana też zrobię w swoim laboratorium, bo juz dzwoniłam, ale nk i homocysteina to już jest problem. Antykoagulant tocznia też jest nie do zrobienia w moim laboratorium a to mam zalecone przez lekarza, więc pewnie bez wycieczek się nie obejdzie.

Zawsze myślałam, że nawracajaca opryszczka na ustach nie ma znaczenia dla ciąży. Takie opracowania są w internecie, ale nie wierzę w Ten przypadek, że w każdej ciąży mi wywala.

Dziękuję za kontakt do Pani doktor.
U mnie nikt nie przepisze encortonu.

Masz ogromna wiedzę. Dziękuję za podzielenie się nią..
 
Te wszystkie badania są z krwi?
Piszesz o Poznaniu, dużo osób mi polecało tę miejscowość. Ja jestem z centrum Polski i trochę mi daleko, a z drugiej strony to jak na szanse to jednak bardzo blisko.
Plemniki zbadam u nas w klinice już sprawdzałam i mają to badanie z fragmentacja DNA, zachodzę w głowę czemu androlog nie skierował męża na to badanie, gdzie byliśmy u niego właśnie po 5 ciążach biochemicznych.
Ana też zrobię w swoim laboratorium, bo juz dzwoniłam, ale nk i homocysteina to już jest problem. Antykoagulant tocznia też jest nie do zrobienia w moim laboratorium a to mam zalecone przez lekarza, więc pewnie bez wycieczek się nie obejdzie.

Zawsze myślałam, że nawracajaca opryszczka na ustach nie ma znaczenia dla ciąży. Takie opracowania są w internecie, ale nie wierzę w Ten przypadek, że w każdej ciąży mi wywala.

Dziękuję za kontakt do Pani doktor.
U mnie nikt nie przepisze encortonu.

Masz ogromna wiedzę. Dziękuję za podzielenie się nią..
Do homocysteiny i antykoagulantu toczniowego trzeba iść do punktu pobrań przy laboratorium. Przy czym antykoagulant na heparynie czy acardzie może wyjść zafałszowany, więc trzeba się dokładnie dowiedzieć ws. przygotowania do badania. Jeśli masz bliżej do Łodzi, to nie sugeruj się Poznaniem.
 
reklama
Do homocysteiny i antykoagulantu toczniowego trzeba iść do punktu pobrań przy laboratorium. Przy czym antykoagulant na heparynie czy acardzie może wyjść zafałszowany, więc trzeba się dokładnie dowiedzieć ws. przygotowania do badania. Jeśli masz bliżej do Łodzi, to nie sugeruj się Poznaniem.
Dziękuję.
 
Do góry