reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Immunolog w Katowicach to Sydor w gyncentrum. Terminy wszędzie będą późne bo mało jest tych specjalistów.
Właśnie do dr Sydora z Gyncentrum chciałam się umówić, bo sama chodzę do Gyncentrum ale do Częstochowy. Ale jestem na liście jakby ktoś zrezygnował z wizyty. A już do kwietnia nie ma zapisów :frown:
 
Hej Dziewczyny potrzebuje pomocy - Jestem po szczepieniach, niestety przyplątało mi się zapalenie ucha i łapie mnie grypa. Czy po szczepieniach mogę przyjmować antybiotyk? Nie wpłynie to negatywnie na mrl?
 
Hej Dziewczyny potrzebuje pomocy - Jestem po szczepieniach, niestety przyplątało mi się zapalenie ucha i łapie mnie grypa. Czy po szczepieniach mogę przyjmować antybiotyk? Nie wpłynie to negatywnie na mrl?
Może zapytaj lekarza, który Ci przepisał ,antybiotyk czy szczepienia nie sa przeciwskazaniem do brania antybiotyku.
 
Może zapytaj lekarza, który Ci przepisał ,antybiotyk czy szczepienia nie sa przeciwskazaniem do brania antybiotyku


Lekarka nic na temat takich szczepień nie słyszała i ogólnie się nie orientowała, ale udało mi się dodzwonić do Sachy i powiedział że po półtorej tyg po szczepieniach można przyjmowac antybiotyki.
 
Mam Również pytanie odnośnie monitoringu u Przybycienia w Tarnowie. Na którą najlepiej być żeby zająć sobie kolejkę?
 
reklama
Witaj

Ja też przyjmowałam antybiotyk po szczepieniu i też miałam mieć odstęp ok 1,5 tygodnia. Tak samo bałam się o mrl to było przed 1 ciąża donoszona . Wszystko poszło dobrze córkę donosiłam i urodziłam także chyba tego mrl nie tak łatwo zbić i jeden czy 2 antybiotyki nie mają na niego wpływu.

Jeśli chodzi o Przybycienia nie pomogę ale dziewczyny pisały , że przyjeżdżały kilka godzin szybciej i niektóre siedziały do nocy. Może spróbuj zadzwonić i zapytać ... Jeśli się nie uda to musisz sama podjąć decyzję
 
Do góry