reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, a jak długo bierzecie luteinę i duphaston? Tylko przez 10 dni czy do miesiączki? Jestem 5 dni po terminie planowanej, test oczywiście nadal negatywny i nie wiem czy odstawić czy jeszcze brać...
 
Dziewczyny, a jak długo bierzecie luteinę i duphaston? Tylko przez 10 dni czy do miesiączki? Jestem 5 dni po terminie planowanej, test oczywiście nadal negatywny i nie wiem czy odstawić czy jeszcze brać...
Jeśli bierzesz progesteron to @ może nie przyjść mimo braku ciąży. Więc jeśli test negatywny to trzeba odstawić
 
Dziewczyny, a jak długo bierzecie luteinę i duphaston? Tylko przez 10 dni czy do miesiączki? Jestem 5 dni po terminie planowanej, test oczywiście nadal negatywny i nie wiem czy odstawić czy jeszcze brać...
Ja biorę przez 10 dni po owu. I odstawiam. Progesteron opóźnia miesiączki jak się go bierze bez odstawienia.
Jak już wiesz ze negatywny to odstaw.
 
Hej, to sa moje wyniki ppj ANA4 po granicznym ANA1 czy któraś umie je zinterpretować?
 

Załączniki

  • E0E4EF0E-6198-402A-B605-96BCA13038E5.jpeg
    E0E4EF0E-6198-402A-B605-96BCA13038E5.jpeg
    83,5 KB · Wyświetleń: 65
reklama
powiedzcie mi proszę, jakie badania immunologiczne wykonać na początek?? poronienia na bardzo wczesnym etapie (pusty pęcherzyk oraz biochemiczne) ana2 dodatnie 1:320. Pierwsza ciąża bez problemu 5 lat temu.
Myślę na pewno o komórkach nk, co jeszcze?? te badania są drogie, nie chciałabym wydać pieniędzy na badania które nic nie wnoszą. Doradźcie proszę.
 
Do góry