reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny potrzebuje pomocy ! Czy ktoś może mi polecić jakiegoś sensownego lekarza z Warszawy który zna się na prowadzeniu ciąży po stratach który daje i heparynę i steryd accoffil prograf itd . Jeśli któraś może pomóc byłabym wdzięczna. Pozdrawiam
 
reklama
Pewnie wystarczy, ale czas oczekiwania na wizytę to ok 2 do 3 miesięcy. Koszt 300 zł. Musisz być osobiście w Łodzi, dopiero nastepne mogą być telefonicznie. A żeby się umówić to lepiej od razu napisać maila na rejestrację, bo nie da się dodzwonić.
Jakby ktos byl zainteresowany to wizyta u dr Paśnika kosztuje 350zl termin to koniec kwietnia.
 
Dziewczyny mam do odsprzedania 32 ampułki clexane 0.4. jak ktoś chętny to piszcie priv. Data ważności 2023.
IMG-20210127-WA0027.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziś na grupie na fb pojawił się link do rozmowy z doc Paśnikiem na temat niepłodności i immunologii, jest mowa o przyczynach, badaniach, leczeniu itd, także zostawiam tu do posłuchania

 
A jak się zapatrujecie na inseminacje po wczesnych poronieniach, kiedy też samo zajście w ciąze, którą się notabene traci, troche zajmuje.... immunologia wprawdzie nie do konca przebadana, tona innych badań. proponowany zestaw leków to encorton, heparyna, acard, metyle...
 
A jak się zapatrujecie na inseminacje po wczesnych poronieniach, kiedy też samo zajście w ciąze, którą się notabene traci, troche zajmuje.... immunologia wprawdzie nie do konca przebadana, tona innych badań. proponowany zestaw leków to encorton, heparyna, acard, metyle...
Wiesz co jeśli już nie zamierzasz zgłębiać immunologi to ja myślę , że to dobry pomysł, jeśli macie problem z zajściem ( ale nasuwa mi się pytanie jaki to problem?) . Ja miałam 2 inseminacje i były z tego 2 ciążę co prawda stracone bo leków nie miałam żadnych w 2 heparyna 0,2 dużo za mało z moim zespołem antyfospolidowy ale jednak po 4 latach braku ciąży po inseminacji były ciążę. Po leczeniu imuno zaszłam 2 razy w naturalna ciążę i 2 córki mam. Miałaś histeroskopie i laparoskopie może tam leży przyczyną braku ciąży ja oba te zabiegi przeszłam
 
Wiesz co jeśli już nie zamierzasz zgłębiać immunologi to ja myślę , że to dobry pomysł, jeśli macie problem z zajściem ( ale nasuwa mi się pytanie jaki to problem?) . Ja miałam 2 inseminacje i były z tego 2 ciążę co prawda stracone bo leków nie miałam żadnych w 2 heparyna 0,2 dużo za mało z moim zespołem antyfospolidowy ale jednak po 4 latach braku ciąży po inseminacji były ciążę. Po leczeniu imuno zaszłam 2 razy w naturalna ciążę i 2 córki mam. Miałaś histeroskopie i laparoskopie może tam leży przyczyną braku ciąży ja oba te zabiegi przeszłam
kurcze no ja tylko tak wkładam do głowy ciągle nowe pomysły jak ugryźć temat, nie chciałabym przeżywac kolejnej straty :( zdarzyły mi się dwie ciąże pod rząd biochemiczne, miesiąc w miesiąc (owulacja była z dwóch róznych jajników) teraz znów kilka miesiecy nic sie nie dzieje. nie robiłam tych badan o ktorych piszesz. W sumie nie sprobowałam encortonu ani heparyny (mam PAI I MTHFR w heterozygocie) jakos nie dowierzam, że mogę miec problem z krzepliwoscia bo bad o tym nie swiadcza i nigdy nie było sygnałów(aptt w normie, zespoł antyfosfolipidowy wykluczony)
 
Ja też wyniki krzepliwosci mam super a nowy ginekolog, spec od niepłodności powiedział jasno że jego zdaniem poronienie moje wiąże z tym że heparyna za późno weszła.
kurcze no ja tylko tak wkładam do głowy ciągle nowe pomysły jak ugryźć temat, nie chciałabym przeżywac kolejnej straty :( zdarzyły mi się dwie ciąże pod rząd biochemiczne, miesiąc w miesiąc (owulacja była z dwóch róznych jajników) teraz znów kilka miesiecy nic sie nie dzieje. nie robiłam tych badan o ktorych piszesz. W sumie nie sprobowałam encortonu ani heparyny (mam PAI I MTHFR w heterozygocie) jakos nie dowierzam, że mogę miec problem z krzepliwoscia bo bad o tym nie swiadcza i nigdy nie było sygnałów(aptt w normie, zespoł antyfosfolipidowy wykluczony)
 
reklama
Wrzucam wam Kochane podcast, który ujol moje serce... Mogę jedynie pogratulować Adzie odwagi podjęcia takiej decyzji
 
Do góry