reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej, wczoraj dowiedziałam się że poronilam po raz drugi, pierwsza ciąża zatrzymała się na etapie 6 tyg, teraz 7tydzien
Jestem młodziutka bo mam dopiero 20 lat ale naprawdę tracę nadzieję że uda mi się być mama. Na pewno zamierzam zmienić lekarza, może uda się ustalić przyczynę
 
reklama
Hej dziewczyny dawno nie pisałam... Bo starania odstawiłam na rok po tych 3 poronieniach a dziś zrobiłam test bo jeden dzień mi się spóźnia okres i jest słaba druga kreska... Szczerze jestem przerażona!!!Nie spodziewałam się bo za pierwszym razem... Cycki oczywiście nie bolą... A to już moja schiza by się nie nastawiać że się uda... Od dziś zaczynam encorton i clexane na szczęście to mam w domu. Jakie dawki dupchastonu brać? Jakie badania zrobić na już? W poniedziałek będę szukać jakiegoś lekarza..
 
Kasiula, Weronika...tylko dobry lekarz, specjalista aby nigdy wiecej sie nie powtórzylo. Duphaston 2x1 nawet 3x1, ja wierzę bardziej luteinie dopochwowej
 
@Nota83 byłam u Przybycienia kazal jeszcze inne badania robić ale stwierdził ze dzieci musiały być chore.. A mam już dwoje jedno zdrowe drugie z Zd .Teraz będę na większej dawce leków.. Luteine pewnie też dostanę od lekarza. Tylko cyz robić teraz progesteronie n i betę z krwi..
 
U kogo ty się leczysz i jakie leki bierzesz aktualnie? Masz jakieś objawy ciążowe?
@Nota83 byłam u Przybycienia kazal jeszcze inne badania robić ale stwierdził ze dzieci musiały być chore.. A mam już dwoje jedno zdrowe drugie z Zd .Teraz będę na większej dawce leków.. Luteine pewnie też dostanę od lekarza. Tylko cyz robić teraz progesteronie n i betę z krwi..
 
Progesteron warto zrobic, bete aby zobaczyc czy dobrze wzrasta, witaniny B6,b12, D3. Mi kobiety na tym forum polecily dra Banacha z wrocławia, jestem im wdzieczna i też szczerze polecam bo sie poprostu człowiek zna. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z moją ciążą, okaże sie przy następnej wizycie. Leków biorę co niemiara × zastrzyki z heparyny+witaminy. Objawy mam mizerne, lekki ból w piersiach, czasem doł brzycha pobolewa, od wczoraj nudności.
 
Hej, wczoraj dowiedziałam się że poronilam po raz drugi, pierwsza ciąża zatrzymała się na etapie 6 tyg, teraz 7tydzien
Jestem młodziutka bo mam dopiero 20 lat ale naprawdę tracę nadzieję że uda mi się być mama. Na pewno zamierzam zmienić lekarza, może uda się ustalić przyczynę
Teraz w wielu przypadkach poronienią nawykowym winne są mutacje. Do niedawna sama nie wiedzialam o czyms takim. Po prostu są. Niech kompetentny lekarz pokieruje Cię na odpowiednie abyś mogla kolejna ciąże spokojnie donosic zapewne tym razem na lekach. Ściskam cieplulko, nie załamuj się tylko walcz :*
 
Progesteron warto zrobic, bete aby zobaczyc czy dobrze wzrasta, witaniny B6,b12, D3. Mi kobiety na tym forum polecily dra Banacha z wrocławia, jestem im wdzieczna i też szczerze polecam bo sie poprostu człowiek zna. Jeszcze nie wiadomo jak będzie z moją ciążą, okaże sie przy następnej wizycie. Leków biorę co niemiara × zastrzyki z heparyny+witaminy. Objawy mam mizerne, lekki ból w piersiach, czasem doł brzycha pobolewa, od wczoraj nudności.
Biore witaminy i clexane mam jeden a mutacje mthfr o której już wiem.. W którym jesteś tygodniu? Jak są nudności to jest dobrze..
 
reklama
@Nota83 byłam u Przybycienia kazal jeszcze inne badania robić ale stwierdził ze dzieci musiały być chore.. A mam już dwoje jedno zdrowe drugie z Zd .Teraz będę na większej dawce leków.. Luteine pewnie też dostanę od lekarza. Tylko cyz robić teraz progesteronie n i betę z krwi..
@kasiula222 czytałaś może o wpływie mutacji na zd, ja kiedyś trafiłam na tę stronę.
Dziewczyny ja polecam Wam szukanie lekarzy naprotechnologów w okolicy. Oni mają wiedzę z mutacji, immunologii, niczego nie olewają, nie zostawiają przypadkowi.
 
Do góry