reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@kasiula222 czytałaś może o wpływie mutacji na zd, ja kiedyś trafiłam na tę stronę.
Dziewczyny ja polecam Wam szukanie lekarzy naprotechnologów w okolicy. Oni mają wiedzę z mutacji, immunologii, niczego nie olewają, nie zostawiają przypadkowi.
Tak czytałam to już dlatego też zrobiłam to badanie mutacji
 
reklama
@kasiula222 gratuluję [emoji3590]
Na początek warto zbadać beta HCG, TSH, ddimery. Progesteronu nie ma sensu badać, bo trudno go zbadać jednym badaniem, a i tak leki masz. Dupek 3x1, albo 2x2 na początek wystarczy. Pamiętaj, że on nie wychodzi w badaniu. No i z całą pewnością bierz Wit d3 2000j.i kwas foliowy metylowany min 400. Trzymam kciuki za ciąg dalszy
 
@kasiula222 gratuluję [emoji3590]
Na początek warto zbadać beta HCG, TSH, ddimery. Progesteronu nie ma sensu badać, bo trudno go zbadać jednym badaniem, a i tak leki masz. Dupek 3x1, albo 2x2 na początek wystarczy. Pamiętaj, że on nie wychodzi w badaniu. No i z całą pewnością bierz Wit d3 2000j.i kwas foliowy metylowany min 400. Trzymam kciuki za ciąg dalszy
Dzięki takbtez zrobię nie wiem jeszcze czy warto tdn acofil brać tak w ciemno.. Zastanawiam się nad tym
 
Nie mam tego badania zrobionego bo przez covid tak odciągałam zrobienie tych badań że nie zrobiłam a jeden lekarz zalecił brać w sumie w ciemno. W którym tygodniu jesteś? Jakie leki bierzesz?
teraz jestem w 10t2d. Właśnie odstawiłam accofil, bo miałam brać do zakończenia 9 tyg. Brałam 1/3 dawki co 3 dni z ampułki 30 mln j. Do tego encorton rano 10 i po poludniu 5 mg, Clexane aktualnie 1,0 po badaniu anty xa mam zwiększoną dawkę, luteinę dopochwową 2x 3 tabl po 100 mg, na noc glucophage 1000 xr, rano jeszcze letrox 100 bo mam niedoczynnosc. Biorę też plaquenil, ale to na moją chorobę autoimmunologiczną. Witaminy tylko metyle, wit d 4000, jod, selen, duuuużo tego. Na wzmocnienie zarodka w 6 tyg lekarz dał mi zastrzyki z pregnylu.
 
@Koti81 skąd masz plaquenil? Ja musiałam przerwać branie w kwietniu, bo nigdzie nie chcieli mi sprzedać (miałam receptę). Chwyciłam się supli (bromelaina i kwercetyna), w które średnio wierzę, ale z braku laku i kit dobry. Fakt, odstawiłam suple w sierpniu i teraz musiałam wrócić, bo znowu dostałam pierwszych objawów.
 
reklama
@Koti81 skąd masz plaquenil? Ja musiałam przerwać branie w kwietniu, bo nigdzie nie chcieli mi sprzedać (miałam receptę). Chwyciłam się supli (bromelaina i kwercetyna), w które średnio wierzę, ale z braku laku i kit dobry. Fakt, odstawiłam suple w sierpniu i teraz musiałam wrócić, bo znowu dostałam pierwszych objawów.
jak tylko się pojawiły wzmianki, że plaquenil działa na covida, załatwiłam sobie recepty i nakupowałam na zapas na kilka miesięcy, bo coś czułam że będzie problem. A biorę 7 lat ... Patrzyłam teraz na kto ma lek, to już normalnie niby jest dostępny.
 
Do góry