reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zobacz sobie ten artykuł, wypisane są kiry, które są hamujące, a które aktywujące. Jeżeli jest mało aktywujących to jest problem z implantacją zarodka.
Więc jeśli mam wszystkie obecne aktywujące, które są wymienione na tej stronie to znaczy, że jest ok? Wiesz co to znaczy jak przy cenie jest napisane "norm" albo "del"?
 
reklama
Hej. We wtorek byłam u gin, jest malutki zarodek z bijącym serduszkiem, ale lekarz zauważył że zarodek zwalnia pracę, wg OM 7 tc a z usg 6t1d , beta tez przychamowala, bo przyrost jest 47%. Lekarz na spokojnie, zlecil wlew, przepisał pregnyl i dorzucil jeszcze jakies dwa mankamenty. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, muszę czekać. Zobaczymy, wszystkie moje wczesniejsze porodnienia to własnie przełom 6/7 t
 
reklama
Hej. We wtorek byłam u gin, jest malutki zarodek z bijącym serduszkiem, ale lekarz zauważył że zarodek zwalnia pracę, wg OM 7 tc a z usg 6t1d , beta tez przychamowala, bo przyrost jest 47%. Lekarz na spokojnie, zlecil wlew, przepisał pregnyl i dorzucil jeszcze jakies dwa mankamenty. Kolejna wizyta za dwa tygodnie, muszę czekać. Zobaczymy, wszystkie moje wczesniejsze porodnienia to własnie przełom 6/7 t
@Nota83 Trzymamy kciuki❤
Gratuluję reszcie której się udało muszę przebrnąć przez wszystkie strony ale jakoś to będzie🙂
 
Do góry