reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Powinnaś mieć steryd nie mniej niż 10. Heparynę, by nie robiły się mikroskrzepy. Do tego acard. Accofilu podaje się przy niedoborach Kirow. Trzeba mieć zrobiony haplotyp kir by wiedzieć jak wygląda i czy potrzebujesz acofil czy nie. Jak dla mnie skup się na krzepliwości krwi, bo widać, że ciąża się przyjmuje i obumiera. To może być wina genetyki lub immunologii (steryd na to zadziała) lub problemów z krzepliwością, czytaj za gęsta krew ( tu pomoże heparyna). Skoro jeździsz do Paśnika i się szczepilas, to może wstąp do Malinowskiego. On wszystko obejmie, każda sferę. Da ci leki na wszystko. Może warto spróbować?
Ja w sumie konsultowałam sie u 3 immunologow i każdy mowil w moim przypadku że steryd nie. Przed immunologiem do 3 transferów podchodzilam ze sterydem i dupa. Teraz juz standardowo mam heparyne plus acard mimo iz wyniki nie wskazują na konieczność stosowania
 
reklama
Ja w sumie konsultowałam sie u 3 immunologow i każdy mowil w moim przypadku że steryd nie. Przed immunologiem do 3 transferów podchodzilam ze sterydem i dupa. Teraz juz standardowo mam heparyne plus acard mimo iz wyniki nie wskazują na konieczność stosowania

A jaką dawkę sterydu miałaś? A robisz transfer z pgd? Bo może to genetyka i nie zaskakuje lub szybko się kończy?
 
A jaką dawkę sterydu miałaś? A robisz transfer z pgd? Bo może to genetyka i nie zaskakuje lub szybko się kończy?
Boziu jak dobrze pamiętam to encorton 10 mialam. Z badania zarodka zrezygnowaliśmy bo po pierwsze bardzo drogie a po drugie nikt nie daje gwarancji ze ciąża sie utrzyma.
 
Dziewczyny do którego tygodnia ciąży brałyście metformine?
22 na własną rękę. Malina kazał odstawić w 16 tygodniu. Moja lokalna gin mówiła, że mam brać przyjemniej do 12 tygodnia bo wcześniejsze odstawienie może grozić poronieniem

@misis188 witaj przykro mi z powodu strat i niepowodzeń. Ja powiem tak niemało już przeszłaś ... może po prostu jedź do Paśnika i poproś o obstawę leków. Steryd, heparyna, acofil, acard no i szczepienia miałaś . Wydaje mi się, że powinnaś spróbować podejść na sterydzie on wycisza organizm . Te wylewy o których pisałaś, które dziewczyna miała to wlewy domaciczne z accofilu. Znam tu na forum tylko 1 dziewczyna ktora je miała i zablokowało jej to owu ale u Ciebie in vitro to inna sprawa. Gdzie się leczysz klinika? Moze porozmawiaj z lekarzem o wlewach z aaccofilu domacicznie lub o zastrzykach podskórnych. Kliniki już imunnologią się również zajmują nie jest to obcy temat dają również leki
 
Ostatnia edycja:
22 na własną rękę. Malina kazał odstawić w 16 tygodniu. Moja lokalna gin mówiła, że mam brać przyjemniej do 12 tygodnia bo wcześniejsze odstawienie może grozić poronieniem

@misis188 witaj przykro mi z powodu strat i niepowodzeń. Ja powiem tak niemało już przeszłaś ... może po prostu jedź do Paśnika i poproś obstawę leków. Steryd, heparyna, acofil, acard no i szczepienia miałaś . Wydaje mi się, że powinnaś spróbować podejść na sterydzie on wycisza organizm . Te wylewy o których pisałaś, które dziewczyna miała to wlewy domaciczne z accofilu. Znam tu na forum tylko 1 dziewczyna ktora je miała i zablokowało jej to owu ale u Ciebie in vitro to inna sprawa. Gdzie się leczysz klinika? Moze porozmawiaj z lekarzem o wlewów aaccofilu lub o zastrzykach podskórnych
Gyncentrum Katowice
Kurcze kojarzę cie z kto po in vitro czy mi się myli?? Właśnie 3 immunologow zabronilo mi sterydów ze zniszczą efekt szczepien... Ja oczywiście wszystko z docentem konsultuje. Tylko raz glupia wzięłam steryd przy szxzepienuach na własną rękę ale wiem ze niekiedy docent daje sterydy przy szxzepienuach ale to pewno zależy od innych zlych wynikow, tak myślę, nie wiem...
 
Gyncentrum Katowice
Kurcze kojarzę cie z kto po in vitro czy mi się myli?? Właśnie 3 immunologow zabronilo mi sterydów ze zniszczą efekt szczepien... Ja oczywiście wszystko z docentem konsultuje. Tylko raz glupia wzięłam steryd przy szxzepienuach na własną rękę ale wiem ze niekiedy docent daje sterydy przy szxzepienuach ale to pewno zależy od innych zlych wynikow, tak myślę, nie wiem...
PGD drogie i gwarancji nie daje, to rozumiem, bo też nad tym rozważaliśmy z m.
Masz dużo za sobą dlatego podpowiadamy dr Malinowskiego, choć sama u niego nie byłam, ale z wpisów dziewczyn wynika, że on i szczepi i steryd daje.
@Porzeczka1234 podziel się wiedzą co do tego lekarza
 
reklama
22 na własną rękę. Malina kazał odstawić w 16 tygodniu. Moja lokalna gin mówiła, że mam brać przyjemniej do 12 tygodnia bo wcześniejsze odstawienie może grozić poronieniem

@misis188 witaj przykro mi z powodu strat i niepowodzeń. Ja powiem tak niemało już przeszłaś ... może po prostu jedź do Paśnika i poproś o obstawę leków. Steryd, heparyna, acofil, acard no i szczepienia miałaś . Wydaje mi się, że powinnaś spróbować podejść na sterydzie on wycisza organizm . Te wylewy o których pisałaś, które dziewczyna miała to wlewy domaciczne z accofilu. Znam tu na forum tylko 1 dziewczyna ktora je miała i zablokowało jej to owu ale u Ciebie in vitro to inna sprawa. Gdzie się leczysz klinika? Moze porozmawiaj z lekarzem o wlewach z aaccofilu domacicznie lub o zastrzykach podskórnych. Kliniki już imunnologią się również zajmują nie jest to obcy temat dają również leki
A co to za podskórne zastrzyki? Teraz mialam heparyne 0,6 rano, wieczór acard plus oczywiście progesteron i te inne
 
Do góry