reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Accofil dają domaciczne, ale już dawno dziewczyny skarżyły się, że potem się nie udawało i podskórnie. Podskórnie dawał lepsze efekty. Sama nie stosowałam, bo udało się bez. Ponieważ mam kir AA jak najbardziej był by mi podany w następnej próbie, bo już o nim rozmawialam z Sydorem. Udało się bez accofilu zato z enkortonem 15 i sioforem 1000. U mnie też nie było wskazań do sterydu i nikt nie chciał go przypisac. Ale bez sterydu nie chciałam podchodzić do ciazy. Mnie się udalo że sterydem. Tylko tyle wiem.
Wiem wiem ze to różne leki tylko nigdy nie mialam styczności z accofilem i teraz dopiero zaczęłam drążyć temat
Poczytaj tu co stosowały dziewczyny i co komu pomogło. Może coś cię natchnie
 
reklama
Accofil dają domaciczne, ale już dawno dziewczyny skarżyły się, że potem się nie udawało i podskórnie. Podskórnie dawał lepsze efekty. Sama nie stosowałam, bo udało się bez. Ponieważ mam kir AA jak najbardziej był by mi podany w następnej próbie, bo już o nim rozmawialam z Sydorem. Udało się bez accofilu zato z enkortonem 15 i sioforem 1000. U mnie też nie było wskazań do sterydu i nikt nie chciał go przypisac. Ale bez sterydu nie chciałam podchodzić do ciazy. Mnie się udalo że sterydem. Tylko tyle wiem.
Poczytaj tu co stosowały dziewczyny i co komu pomogło. Może coś cię natchnie
A czy też miałaś szczepienia?? Ja bylam pierwsze u Sachy i tam pierwsze szczepienia, potem Sydor i na koncu Docent Pasnik.
 
A czy też miałaś szczepienia?? Ja bylam pierwsze u Sachy i tam pierwsze szczepienia, potem Sydor i na koncu Docent Pasnik.
Nie nie robiłam szczepień. Nawet nie brałam ich pod uwagę, bo mam guza na wątrobie. Nie zaryzykowała tym tak. Mimo rozległej endometriozy zaszłam naturalnie. Drożności nie zdążyłam zrobić.
 
Dziewczyny wasze słowa się sprawdziły i oficjalnie jestem staraczką😉.
Prof przepisał mi masę leków.

Martwi mnie to że wzrósł mi poziom TNF alfa 😐z około 3000 do ponad 5000 🤷‍♀️ .Na to też dostałam lek gałki z sildenafilu.
Czy któraś z Was miała taką sytuację a mimo to udało się donosic ciążę?
 

Załączniki

  • 20200624_153636.jpg
    20200624_153636.jpg
    949,8 KB · Wyświetleń: 178
Dziewczyny wasze słowa się sprawdziły i oficjalnie jestem staraczką😉.
Prof przepisał mi masę leków.

Martwi mnie to że wzrósł mi poziom TNF alfa 😐z około 3000 do ponad 5000 🤷‍♀️ .Na to też dostałam lek gałki z sildenafilu.
Czy któraś z Was miała taką sytuację a mimo to udało się donosic ciążę?

Hej mi tez TNF alfa podskoczyło za drugim razem nie aż do 5000 ale sporo w porównaniu do pierwszego badania. Jeśli chodzi o leki i zalecenia miałam podobne do twoich tylko nie miała gałki z sildenafilu a Acofil który miałam zacząć brać pod koniec cyklu i jak ciąża to kontynuować a jak nie to odstawić. Dodatkowo mąż miał sterydy od 4 do 10 dc. Nam się udało za pierwszym razem teraz się modlę żeby wszystko do końca ciąży było dobrze żebym utrzymała i urodziła w styczniu zdrowe silne dzieciątko 😊✊
 
@misis188
Nikt tutaj nie pisze, że docent nie jest godny zaufania, bo jest. I to co piszesz - jest przede wszystkim empatyczny :) Chociaż Malina też potrafi być dostępny i żartować (ale rzadziej). Malina leczy trochę inaczej, bardziej inwazyjnie, ale jednocześnie nie na zasadzie spróbujmy, tylko zabezpiecza na maxa. Prof nie boi się dawać sterydów mimo szczepień - właściwie wszytkie tutaj biorą, i przynosi to dobre efekty. Przy czym jak allo nie wzrosło dostatecznie dobrze każe się regularnie doszczepiać.
Ja bym wprost z docentem o tym porozmawiała.
No i zasadnicze pytanie, jak dobrze masz przebadaną tą krzepliwość, bo może heparyna 0,6 to jednak mało. Ja niby miałam przebadaną od a do z (w tym przez immnulog-hematolog specjaliste od trombofili) - wyszła mi wrodzona trombofilia, ale aktualne wyniki krzepliwosci były ok. A jak wziął mnie prof w swoje obroty i porobił jeszcze bardziej szczegółowe badania - w tym czynników krzepliwości majacych znaczenia dla ciąży (tak je nazwał) to już ok nie wyszło i będę musiała mieć większe dawki heparyny. Ważne jest to, co pisała bodaj @Porzeczka1234 żeby w czasie ciąży też to stale obserwować.
accofil teżbardzo dobrze działa na komórki nk (nie tylko na kiry).

@Żana10 mąż dostął te sterydy na asa w nasieniu? Jeśli tak jaki mieliście wynik?
@Konwalia26 Gratuluję ! I trzymam kciuki za dwie kreski i malucha w ramionach.
Mnie prof mówił, że tnf ala teoretycznie po szczepieniach powinien spaść, ale zdarza się, że jest inaczej .... Nie martw się - zabezpieczył Cię na maxa.
 
Ostatnia edycja:
@misis188
Nikt tutaj nie pisze, że docent nie jest godny zaufania, bo jest. I to co piszesz - jest przede wszystkim empatyczny :) Chociaż Malina też potrafi być dostępny i żartować (ale rzadziej). Malina leczy trochę inaczej, bardziej inwazyjnie, ale jednocześnie nie na zasadzie spróbujmy, tylko zabezpiecza na maxa. Prof nie boi się dawać sterydów mimo szczepień - właściwie wszytkie tutaj biorą, i przynosi to dobre efekty. Przy czym jak allo nie wzrosło dostatecznie dobrze każe się regularnie doszczepiać.
Ja bym wprost z docentem o tym porozmawiała.
No i zasadnicze pytanie, jak dobrze masz przebadaną tą krzepliwość, bo może heparyna 0,6 to jednak mało. Ja niby miałam przebadaną od a do z (w tym przez immnulog-hematolog specjaliste od trombofili) - wyszła mi wrodzona trombofilia, ale aktualne wyniki krzepliwosci były ok. A jak wziął mnie prof w swoje obroty i porobił jeszcze bardziej szczegółowe badania - w tym czynników krzepliwości majacych znaczenia dla ciąży (tak je nazwał) to już ok nie wyszło i będę musiała mieć większe dawki heparyny. Ważne jest to, co pisała bodaj @Porzeczka1234 żeby w czasie ciąży też to stale obserwować.
accofil teżbardzo dobrze działa na komórki nk (nie tylko na kiry).

@Żana10 mąż dostął te sterydy na asa w nasieniu? Jeśli tak jaki mieliście wynik?
@Konwalia26 Gratuluję ! I trzymam kciuki za dwie kreski i malucha w ramionach.
Mnie prof mówił, że tnf ala teoretycznie po szczepieniach powinien spaść, ale zdarza się, że jest inaczej .... Nie martw się - zabezpieczył Cię na maxa.
tak dostała na ASA w nasieniu jego wynik nie był mocno podwyższony ale zawsze podwyższony,a dokładnie wynik miał 38 RU/ml
 
reklama
Do góry