reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny a jak mam pytanie do dziewczyn które brały accofil jak się czulyscue??? Mam zlecony jak coś i ciekawa jestem co mnie czeka
ja brałam ACCOFIL teraz we wtorek miała ostatnia dawkę i powiem Ci ze czułam się normalnie. Na początku miałam po 0,5 ampułki a później profesor mi zmienił na 1/3 ampułki dziennie. Także ja się tak samo czułam biorąc i nie biorąc ACCOFIL łącznie brałam go od 01.05 do 16.06 także takie półtora miesiąca wręcz się bałam odłożyć żeby nie zaszkodziło ale profesor napewno wie co robi 😊
 
reklama
Hej dziewczyny
Jestem po pierwszej serii szczepień, wczoraj dowiedziałam się że allo MLR wynosi coś ponad 20 🙄 i będę mieć doszczepianie mąż + pullowane .
Ile mieliście szczepionek zanim prof pozwolił się starać?
Hej mój mlr wynosił 23,2% i tez zostałam skierowana na kolejne szczepienie tym razem mąż plus dawca i zielone światło.. udało się za pierwszym razem czyli w kwietniu zaszliśmy w upragniona ciąże później kolejne dwa doszczepienia i leki. Mam nadzieje ze tym razem mój organizm wytworzy odpowiednie warunki dla maleństwa i donosimy ta ciąże 😍✊ Tobie również życzę szybkiego zajścia napewno się uda i trzymam mocno kciuki 😙✊
 
Hej mój mlr wynosił 23,2% i tez zostałam skierowana na kolejne szczepienie tym razem mąż plus dawca i zielone światło.. udało się za pierwszym razem czyli w kwietniu zaszliśmy w upragniona ciąże później kolejne dwa doszczepienia i leki. Mam nadzieje ze tym razem mój organizm wytworzy odpowiednie warunki dla maleństwa i donosimy ta ciąże 😍✊ Tobie również życzę szybkiego zajścia napewno się uda i trzymam mocno kciuki 😙✊
A który tydzień już u Ciebie leci 😍? Musi być dobrze!
 
:O wiem, że powinnam zaczekać na lekarza, ale trochę teraz jestem w szoku, po tym co napisałaś.
U mnie to tak się przedstawia:
Zobacz załącznik 1135712
Zobacz załącznik 1135710
Zobacz załącznik 1135715
No i jak też widzicie.. prolaktyna. Skąd taka wartość?! Bardzo mnie zaniepokoił ten wynik...

Wow.... bo mnie najbardziej zadziwia poziom Wit D!! Wynik powyżej zakresu referencyjnego na pewno nie jest dobry. To już toksyczne dla organizmu. Widział to jakiś lekarz??
Insulina widzę że podobnie jak u mnie, też spada tylko do połowy wartości. Ty po 2h Masz już cukier niski bo 62, A insulina tak wysoka jakby co jeszcze zbijala. Sama się nad tym u siebie zastanawiam. Albo to urok tej gumowy że taki wyrzut powoduje?
Bo faktycznie ja po 3h od wypicia prawie zemdlalam. I tak sobie myślę, skoro u mnie insulina po 2h była 28 A cukier 76, to ta insulina musiała co jeszcze zbić. I zgadzaloby się to z moim samopoczuciem. Aczkolwiek na co dzień nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła wie nie wiem....
 
@Domios - Starając się z pomocą prof „M”
@roki_1991 to badanie jest w bardzo sztucznych warunkach przeprowadzone - normalnie tego organizmowi nie robisz. Podobno bardziej wiarygodne są te krzywe robione w testach kanapkowych.
 
@Domios - Starając się z pomocą prof „M”
@roki_1991 to badanie jest w bardzo sztucznych warunkach przeprowadzone - normalnie tego organizmowi nie robisz. Podobno bardziej wiarygodne są te krzywe robione w testach kanapkowych.

No nigdy się tak nie czułam jak wtedy. Ale z drugiej strony 2 lata temu robiłam insulinę i miałam wartości kilkunastu jednostek po 1h i trochę mniej po 2h
 
:O wiem, że powinnam zaczekać na lekarza, ale trochę teraz jestem w szoku, po tym co napisałaś.
U mnie to tak się przedstawia:
Zobacz załącznik 1135712
Zobacz załącznik 1135710
Zobacz załącznik 1135715
No i jak też widzicie.. prolaktyna. Skąd taka wartość?! Bardzo mnie zaniepokoił ten wynik...
Roki już zwróciła uwagę witamina D bardzo wysoka za wysoka. Prolaktyna również w którym dniu cyklu robiłaś badanie? Masz problemy z zajściem w ciążę? Insulina to ja już pisałam ja też mam płaską krzywą cukrowa moja diabetolog powiazała to właśnie z cukrzyca ewentualnie w przyszłości ale dużo mówiła i teraz dokładnie już wszystkiego nie pamiętam.

@basiawol nie pomogę nie brałam

@Żana10 ale czas leci . Wszystko będzie dobrze . Trzymam kiuki
 
reklama
Do góry