reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Dakita30 mimo że ufam profesorowi to heparyny za cholere bym nie odstawiła :) U nas ciężko już, mam skurcze, oststnio dostalam skierowanie do szpitala bo wód było mało ale kontrolne usg po paru dniach j Wszystko ok na szczęście. Wypożyczyłam domowe ktg do porodu :D miałam mieć w szpitalu ale obecnie cóż....wolę zapłacić i robić w domu. Wiktor jest duży bo w 34tc już 2400g więc raczej sporawy :D
U Ciebie leci ta ciąża! Już polowkowe, matko ale zleciało.... <3 A jak.sie czujesz ?
 
reklama
Cześć dziewczyny jestem właśnie w drodze do Łodzi. Dziś doszczepienie w wersji której jeszcze nie miałam tj. Mąż + dawca i o 14:15 wizyta.. mam zamiar zapytać dziś ponownie Profesora ile daje nam szans na donoszenie ciazy po kolejnych badaniach, pomimo ze po pierwszych badaniach mówił ze daje praktycznie 100% szans tak ja jeszcze wole dzisiaj dopytać żeby być pewna ze nic się nie zmieniło od ostatniego razu 😉tak to już jest ze człowiek taki niedowiarek z natury 😉 w tym cyklu podejmiemy kolejna próbę po 0,5 rocznej przerwie 3-Majcie kciuki ✊
Buziaki i miłego dnia wam życzę 😊😙
 
Co do krwawień i plamień gonię Wikunie, zaczęło się w 10 tygodniu, a już jestem 14+6, a końca nie widać, ale najważniejsze, że z maleństwem na szczęście wszystko dobrze.. Marzę o tym, żeby to się skończyło, żeby się zacząć w pełni cieszyć ciąża ☺️ Zazdroszczę połówkowych badań, a tych bardziej zaawansowanych ciąż to już w ogóle 😍 A starającym się dziewczynom powodzenia, żeby ten cykl był szczęśliwy ❤️!!!
 
@Dakita30 mimo że ufam profesorowi to heparyny za cholere bym nie odstawiła :) U nas ciężko już, mam skurcze, oststnio dostalam skierowanie do szpitala bo wód było mało ale kontrolne usg po paru dniach j Wszystko ok na szczęście. Wypożyczyłam domowe ktg do porodu :D miałam mieć w szpitalu ale obecnie cóż....wolę zapłacić i robić w domu. Wiktor jest duży bo w 34tc już 2400g więc raczej sporawy :D
U Ciebie leci ta ciąża! Już polowkowe, matko ale zleciało.... <3 A jak.sie czujesz ?
Dziękuję, czuję się jak całą ciążę bardzo dobrze ☺️ no właśnie widzisz, mam okropny mętlik z tą heparyna, ja napiszę profesorowi, że się boję odstawienia i jeśli mi i dziecku to nie zaszkodzi to zechce kontynuować do porodu. Zobaczę co mi odpisze :)
Super że masz ktg w domu, wcale się nie dziwię że nie chcesz iść do szpitala.w obecnej sytuacji, tym bardziej że to nie kilka dni a jednak ok 5-6tygodni. Trzymam za Was kciuki cały czas ✊ a że synek duży to dobrze, Ty chyba masz umówiona cesarkę więc nie musisz się tym przerażać. Ja pytałam na połówkowym syna Profesora i Profesora czy mam wskazania do CC i nie więc jak nic się nie zmieni to będę pewnie zaczynać rodzić naturalnie, a jak się skończy to zobaczymy 🙂
 
Dziękuję, czuję się jak całą ciążę bardzo dobrze ☺️ no właśnie widzisz, mam okropny mętlik z tą heparyna, ja napiszę profesorowi, że się boję odstawienia i jeśli mi i dziecku to nie zaszkodzi to zechce kontynuować do porodu. Zobaczę co mi odpisze :)
Super że masz ktg w domu, wcale się nie dziwię że nie chcesz iść do szpitala.w obecnej sytuacji, tym bardziej że to nie kilka dni a jednak ok 5-6tygodni. Trzymam za Was kciuki cały czas ✊ a że synek duży to dobrze, Ty chyba masz umówiona cesarkę więc nie musisz się tym przerażać. Ja pytałam na połówkowym syna Profesora i Profesora czy mam wskazania do CC i nie więc jak nic się nie zmieni to będę pewnie zaczynać rodzić naturalnie, a jak się skończy to zobaczymy 🙂
Ja mam 35tc, koło 38tc będziemy się pewnie rozwiązywać. Ja ze względu na aps mam mieć wcześniej zakończona ciążę A chciałabym spróbować naturalnie więc pewnie będziemy wywoływać w 38tc. Liczę jeszcze 3-4tyg :D już czekam na to spotkanie z synkiem <3 dluzy mi sie bardzo.
Super zs dobrze sie czujesz :* oby DO Twojego porodu to wszystko się wyciszylo bo teraz strach iść do szpitala czy na badania.... to domowe ktg polecam bo można robić do woli i każde badanie ocenia lekarz :)
Fajnie że nie masz wskazań do cc! Ja niestety mam ale że wzgeldu na koronawirusa chce spróbować sn mlze się uda :D
 
Co do krwawień i plamień gonię Wikunie, zaczęło się w 10 tygodniu, a już jestem 14+6, a końca nie widać, ale najważniejsze, że z maleństwem na szczęście wszystko dobrze.. Marzę o tym, żeby to się skończyło, żeby się zacząć w pełni cieszyć ciąża [emoji3526] Zazdroszczę połówkowych badań, a tych bardziej zaawansowanych ciąż to już w ogóle [emoji7] A starającym się dziewczynom powodzenia, żeby ten cykl był szczęśliwy [emoji3590]!!!
sówka91 mocno trzymam kciuki za Ciebie bo gdyby mi sie udalo to bylybysmy na tym samym etapie ciąży [emoji110]

@Dakita30 ja bym nie odstawiala heparyny. Ja mialam zastrzyk ostatni o polnocy w szpitalu a rano planowe cc. I po cieciu znow o polnocy zastrzyk. I tak 28dni po porodzie. Nie bylo problemu podczas cesarki mimo ze trwala ponad godzine bo robili mi "porzadek" w brzuchu. Mialam zrosty itd po poprzednim cc.

Dziewczynki kciukam za wszystkie staraczki i brzuchatki, aby bylo szczesliwie i do końca dotrwane [emoji846][emoji110]
 
Cześć dziewczyny jestem właśnie w drodze do Łodzi. Dziś doszczepienie w wersji której jeszcze nie miałam tj. Mąż + dawca i o 14:15 wizyta.. mam zamiar zapytać dziś ponownie Profesora ile daje nam szans na donoszenie ciazy po kolejnych badaniach, pomimo ze po pierwszych badaniach mówił ze daje praktycznie 100% szans tak ja jeszcze wole dzisiaj dopytać żeby być pewna ze nic się nie zmieniło od ostatniego razu 😉tak to już jest ze człowiek taki niedowiarek z natury 😉 w tym cyklu podejmiemy kolejna próbę po 0,5 rocznej przerwie 3-Majcie kciuki ✊
Buziaki i miłego dnia wam życzę 😊😙
 
reklama
Cześć, mam pytanie miałaś dziś normalnie szczepienie mąż+dawca? Bo ja miałam mieć drugie szczepienie od samego dawcy i mam odwołane przez pandemie...
jestem ciekawa czy już normalnie szczepią, czy są jeszcze wstrzymane...
 
Do góry