reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja też brałam steryd i wlewy na NK. Odstawiłam go parę dni temu i wyniki mi się pogorszyly:/neutrofile mam podwyzszone i crp mam 6,60 i się martwię że właśnie po odstawieniu encortonu coś się dzieje:( dodam że mocz mam dobry, lekarz mówi że to nic złego ale jakoś to mnie nie przekonuje bo ja brałam encorton miałam wszystko w normie a teraz coś się dz ieje
 
Witajcie , kiedyś pisałam a później postanowiłam się wyłączyć . Przychodzę , aby pokazać że warto walczyć. W skrócie , jestem po 4 obumarłych ciążach , wszystkie kończyły się zanim pojawiło się serduszko. Trafiłam do lekarza który zlecił mi badania , dał zakaz zajścia w ciążę i nazwisko profesora do którego miałam się zgłosić po zrobieniu badań. Jednak życie nas zaskakuje i zanim odłożyliśmy na badania okazało się że jestem w 5 ciąży ... Strach i łzy były ... Pojechaliśmy do profesora , ten odrazu dał inne badania , encorton 30 mg i heparynę... Postawił diagnozę w ciemno i po wynikach ja potwierdził , ale dzięki jego szybkiej reakcji dziś mam 22 tc , która rozwija się idealnie. [emoji3590]
Także dziewczyny nie poddawajcie się , walczcie i szukajcie pomocy gdzie się da [emoji3590][emoji3590]
 
@olaa90 bardzo dziękuję czyli brałaś encorton przed ciażą czy w czasie też??
Ja teraz już 2 raz mam problemy z węzlami chłonnymi więc może sam się uśpił. Można samo NK sprawdzić w katowicach może się skuszę. Kariotypy mamy ok czekam tylko na wyniki trombofilii. Czy której z Was mąż miał niewielkie agregaty z nie ruszającymi sie plemnikami??? Genetyk dzisiaj na to zwrocila uwage i stwierdzila ze to moze byc jakas infekcja lub bakteria.
Hmm, u mnie schemat był taki. Owu miałam 11-13 dc, jakoś tydzień po zaczynałam brać leki: encorton 10, progesteron, acard w przypadku okresu odstawiałam i od nowa tak samo. Na ciąże od momentu dostania zielonego światła czekałam 3 ms, ale dlatego ze po poronieniach zrobiły mi się niedrożne jajowody ;/ w szczęśliwym cyklu, miałam zabieg drożności w 9 dc, owu w 13dc, leki od 22 dc encorton 10, progesteron, od momentu pozytywu encorton zwiększony na 20.



@Wikunia7 a Ty jesteś w ciąży? Wiesz co teraz sobie przypominam, ze ja po odstawieniu encortonu jakoś po 20 tyg zrobiłam badanie crp i tez mi wyszło na górnej granicy i teraz tak myśle, czy to nie był tez efekt hmm...
 
@olaa90 tak jestem jutro 18 tc a w niedziele odstawiłam encorton i tak trochę przedłużyłam go branie ja chciałam do 20 tc brać ale lekarz i mąż się uparli ze mam odstawić i się martwie:( bo parę dni i już uroslo crp chyba że to coś innego
 
@olaa90 tak jestem jutro 18 tc a w niedziele odstawiłam encorton i tak trochę przedłużyłam go branie ja chciałam do 20 tc brać ale lekarz i mąż się uparli ze mam odstawić i się martwie:( bo parę dni i już uroslo
Ja jak szukałam info nt crp w ciąży to na wielu stronach czytałam, ze u niektórych kobiet ono w ciąży rośnie i nie powinno się tego badać ;/ mi mój gin tego tez nie zlecał, ale ja zrobiłam sama bo jak zawsze chciałam być krok wprzod ;/ a nic Cię nie boli, nie jesteś przeziębiona?
 
@olaa90 ja cały czas w ciąży czuje się jakby przeziębiona ale miałam dobre wyniki. Mi kazał crp bo mam krwiaka czy coś się nie dzieje i może to on właśnie heh:/ale wcześniej krwawiłam i miałam dobre wyniki a teraz mi się wydaje że to przez encorton że organizm warjuje:(
 
@olaa90 ja cały czas w ciąży czuje się jakby przeziębiona ale miałam dobre wyniki. Mi kazał crp bo mam krwiaka czy coś się nie dzieje i może to on właśnie heh:/ale wcześniej krwawiłam i miałam dobre wyniki a teraz mi się wydaje że to przez encorton że organizm warjuje:(
Spokojnie kochana, Teraz sezon przeziębień może coś Cię próbuje zaatakować. Możliwe ze to krwiak właśnie, bierzesz heparynę? Ona tez ma działanie przeciwzapalne
 
@olaa90 tak biorę heparyne cały czas. Zobaczymy co powie lekarz w czwartek choć on uważa że 6 to nie jest zły wynik :/ ja wolę jednak być uważać i mieć rękę na pulsie
 
reklama
Do góry