reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie i Maliny i mam zielone światło na 2 miejsce jeśli się nie uda to doszczepianie i znów 2 miesiące .
Takie zalecenia :)
IMG_1691.JPG
 
Hej dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie i Maliny i mam zielone światło na 2 miejsce jeśli się nie uda to doszczepianie i znów 2 miesiące .
Takie zalecenia :) Zobacz załącznik 1078748

Super ze masz już zielone światło trzymam mocno kciuki żeby się szybko udało [emoji4] tez już z utęsknieniem czekam aż dostanę zielone światło ale jeszcze troszkę muszę poczekać. Rozumiem ze miałaś 3 szczepienia ? A jak wyszły Ci wyniki poszczepieniowe ? Miałaś tylko mlr czy jeszcze jakieś ? Pozdrawiam i miłego dnia życzę [emoji4]
 
reklama
@Mi80 ja miałam nk na poziomie 15% i po 2h aktywności 31% wiec nie były one wcale niskie. Tak jak @roki_1991 napisala miałam steryd i na te nk i na allo bardzo niskie- doktor skutecznie uśpił mój organizm :) ja miałam encorton 20 mg i poza objawami choroby na początku ciąży i nawracającymi opryszczkami nie chorowałam, za to dużo przytyłam, 18 kg..
@olaa90 bardzo dziękuję czyli brałaś encorton przed ciażą czy w czasie też??
Ja teraz już 2 raz mam problemy z węzlami chłonnymi więc może sam się uśpił. Można samo NK sprawdzić w katowicach może się skuszę. Kariotypy mamy ok czekam tylko na wyniki trombofilii. Czy której z Was mąż miał niewielkie agregaty z nie ruszającymi sie plemnikami??? Genetyk dzisiaj na to zwrocila uwage i stwierdzila ze to moze byc jakas infekcja lub bakteria.
 
Do góry