reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 jestem jestem.ale nieaktywnie ;)
U mnie tyle,że w końcu wzięłam się za branie leków metylowanych, by obniżyć homocysteine. Jak spadnie, to będziemy działać. Musze tylko wywalczyć duże dawki encortonu, heparyny, intralipid :) Na niczym innym już nie podejdę. Więcej już nie jestem w stanie z siebie wykrzesać. Albo się uda...albo koniec starań. Mamy córkę...i to jest najważniejsze. Poprostu "odpuszczam" już. Niech się dzieje wola nieba...
A jak Wy się macie?
 
reklama
Dziewczyny ile muszę czekać po szczepieniach by zrobić badanie allo mlr bo chciałabym się już zapisać bo w Katowicach jest ilość miejsc ograniczona
 
@Porzeczka1234 jestem jestem.ale nieaktywnie ;)
U mnie tyle,że w końcu wzięłam się za branie leków metylowanych, by obniżyć homocysteine. Jak spadnie, to będziemy działać. Musze tylko wywalczyć duże dawki encortonu, heparyny, intralipid :) Na niczym innym już nie podejdę. Więcej już nie jestem w stanie z siebie wykrzesać. Albo się uda...albo koniec starań. Mamy córkę...i to jest najważniejsze. Poprostu "odpuszczam" już. Niech się dzieje wola nieba...
A jak Wy się macie?
@burczuś trzymam kciuki. Kiedy zaczynasz działać?
Ja już odpuściłam. Na forum zagladam😁
 
Witajcie dziewczyny dostałam takie wyniki badań czy któraś ma coś takiego i udało się zająć w ciążę?
20200128_211431.jpeg
20200120_134457.jpeg
 
@agulla84 Kir Bx to ten dobry :) nie znam sie na tym aż tak bardzo ale chyba większość tych odpowiedzialnych za implantacje to masz. Ale moze Dziewczyny coś więcej będą wiedziały.
Jesli chodzi o mutacje to ewidentnie heparyna w ciąży i kwas foliowy metylowany i wit z grupy B.
Kto zlecal Ci te badania ?
 
Badania zlecił mi dr.Pasnik
@agulla84 Kir Bx to ten dobry :) nie znam sie na tym aż tak bardzo ale chyba większość tych odpowiedzialnych za implantacje to masz. Ale moze Dziewczyny coś więcej będą wiedziały.
Jesli chodzi o mutacje to ewidentnie heparyna w ciąży i kwas foliowy metylowany i wit z grupy B.
Kto zlecal Ci te badania ?
 
@Porzeczka1234 u mnie nadal leżenie krwiak się trochę zmniejszył ale nadal plamie na brazowo... Mały dobrze choć cały czas stres jest..
Ktory ty masz tydzień? Wiesz powiem tak im wyższa ciąża tym dziecko bezpieczniejsze bo po prostu większe . Jesteś dzielna wspieram wirtualnie.

@porzeczka a Ty jak sie czujesz kochana? Jak blizna po cc ? To juz 3 tyg minęły od urodzenia ?! Jej ale czas leci!
U mnie ok ale hormonki dają popalić, stałam się placzliwa, moment mozna mnie wyprowadzić z równowagi.
Dziewczyny czy wy w ciazach też miałyscie takie kryzysy w zwiazku? Kocham mojego M ale nie umiemy sie ostatnio dogadać i robi się nieciekawie.
A u małego wszystko dobrze, zaraz zaczynamy 24tc,rośnie ładnie, brzuch powoli coraz bardziej widać :) mialam przeboje z szyjka bo lekarz zle cos powierzył i nie dosc ze wyszła mu szyjka ponad 5cm (a mam 3.5-3.8) to jeszcze widzial gdzieś rozwarcie wew na 4mm.... na szczęście z szyjka jest wszystko ok, zamknięta i dlugosc tez taka jak zawsze. Skurczy i stawiania brzuszka juz praktycznie nie mam chyba ze mocno sie denerwuje.
U nas w miarę dobrze trochę malutka " beksa" wieczorami ale ja jestem już dość opanowana i wiem , że dzieci tak szybko rosną i zaraz będzie taka "duża" jak Zosia więc cieszę się każdą chwilą. Super , że z szyjka i z dzidzia wszystko dobrze! Jeździsz jeszcze do Maliny ? Jak będziesz rodzić? Jeszcze troszkę Ci zostało... Słuchaj co do męża. Ja osobiście w ciąży się nie klóciłam traktowałam go raczej jako wsparcie bo jedynie on wiedział tak na prawdę jak się bałam bo i on się bał. Powiem Ci tak po porodzie jest gorzej wtedy się kłóciliśmy ... musisz sie troszkę uspokoić ... bo wiesz , że szalejesz.. nie chciałabym Cię urazić tylko do pionu troszkę postawić... Upił się bo może jest bardzo zestresowany miało być pięknie mieliście się cieszyć z ciąży a jak to piszesz " jest nieciekawie ". Wspieram mocno pamiętaj on też się martwi i jest zestresowany... Ty mama on tatą ❤❤❤❤...

@Porzeczka1234 jestem jestem.ale nieaktywnie ;)
U mnie tyle,że w końcu wzięłam się za branie leków metylowanych, by obniżyć homocysteine. Jak spadnie, to będziemy działać. Musze tylko wywalczyć duże dawki encortonu, heparyny, intralipid :) Na niczym innym już nie podejdę. Więcej już nie jestem w stanie z siebie wykrzesać. Albo się uda...albo koniec starań. Mamy córkę...i to jest najważniejsze. Poprostu "odpuszczam" już. Niech się dzieje wola nieba...
A jak Wy się macie?

Ola rośnie a ja się zastanawiam jak schudnąć haha bo u mnie przy np ciągle głód.... straszne ... A mówią , że kp odchudza haha..
Dokładnie masz córkę po sobie wiem, że ciśnienie lekko opada przy 1 dziecku co nie oznacza , że nie chce się 2. Bierz metyle wywalcz leki ... A ja będę bardzo mocno trzymać kciuki...❤

Dziewczyny ile muszę czekać po szczepieniach by zrobić badanie allo mlr bo chciałabym się już zapisać bo w Katowicach jest ilość miejsc ograniczona

U maliny 3 tygodnie po ostatnim szczepieniu. Jak u Ciebie?

Witajcie dziewczyny dostałam takie wyniki badań czy któraś ma coś takiego i udało się zająć w ciążę? Zobacz załącznik 1073687Zobacz załącznik 1073688
Witaj nie znam się na kirach kompletnie coś może @Destino tu by pomogła jak w ogóle znajdzie troszkę czasu. Na mutacje heparyna.
 
@Porzeczka1234 masz racje w 100%. Już się pogodzilismy i mam nadzieję że po tej rozmowie będzie juz lepiej. Staram się az tak nie szaleć, latwo nie jest bo biodro znowu boli jak diabli. Dzisiaj spałam całe 2h i ze zmęczenia jestem nie do życia i przez to jeszcze bardziej marudna, upierdliwa i placzliwa.
Do Maliny jeżdżę nadal i do końca kwietnia mam jeździć bo mam rzut choroby w ciąży i on nie chce mnie wczesniej puścić. Będę mieć cc mój reumatolog nie zgodził się na SN ze względu na aktywną chorobę.
 
Ktory ty masz tydzień? Wiesz powiem tak im wyższa ciąża tym dziecko bezpieczniejsze bo po prostu większe . Jesteś dzielna wspieram wirtualnie.


U nas w miarę dobrze trochę malutka " beksa" wieczorami ale ja jestem już dość opanowana i wiem , że dzieci tak szybko rosną i zaraz będzie taka "duża" jak Zosia więc cieszę się każdą chwilą. Super , że z szyjka i z dzidzia wszystko dobrze! Jeździsz jeszcze do Maliny ? Jak będziesz rodzić? Jeszcze troszkę Ci zostało... Słuchaj co do męża. Ja osobiście w ciąży się nie klóciłam traktowałam go raczej jako wsparcie bo jedynie on wiedział tak na prawdę jak się bałam bo i on się bał. Powiem Ci tak po porodzie jest gorzej wtedy się kłóciliśmy ... musisz sie troszkę uspokoić ... bo wiesz , że szalejesz.. nie chciałabym Cię urazić tylko do pionu troszkę postawić... Upił się bo może jest bardzo zestresowany miało być pięknie mieliście się cieszyć z ciąży a jak to piszesz " jest nieciekawie ". Wspieram mocno pamiętaj on też się martwi i jest zestresowany... Ty mama on tatą ❤❤❤❤...



Ola rośnie a ja się zastanawiam jak schudnąć haha bo u mnie przy np ciągle głód.... straszne ... A mówią , że kp odchudza haha..
Dokładnie masz córkę po sobie wiem, że ciśnienie lekko opada przy 1 dziecku co nie oznacza , że nie chce się 2. Bierz metyle wywalcz leki ... A ja będę bardzo mocno trzymać kciuki...❤



U maliny 3 tygodnie po ostatnim szczepieniu. Jak u Ciebie?


Witaj nie znam się na kirach kompletnie coś może @Destino tu by pomogła jak w ogóle znajdzie troszkę czasu. Na mutacje heparyna.
Moje allo mlr z 18% spadło do 3 % po szczepieniach tylko od męża a teraz w poniedziałek 27.01 miałam szczepinie tylko od dawcy i następna mam mieć 17.02 i po tym mam właśnie sprawdzić jak wzrosło
Ogólnie z tym terminem tego 27.01 mi się udało bo ktoś zwolniło bo takto zapisy były na koniec lutego początek marca a ja chyba jak każda z waż bardzo nie lubię czekać 😂
 
reklama
Do góry