reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Porzeczka1234 masz racje w 100%. Już się pogodzilismy i mam nadzieję że po tej rozmowie będzie juz lepiej. Staram się az tak nie szaleć, latwo nie jest bo biodro znowu boli jak diabli. Dzisiaj spałam całe 2h i ze zmęczenia jestem nie do życia i przez to jeszcze bardziej marudna, upierdliwa i placzliwa.
Do Maliny jeżdżę nadal i do końca kwietnia mam jeździć bo mam rzut choroby w ciąży i on nie chce mnie wczesniej puścić. Będę mieć cc mój reumatolog nie zgodził się na SN ze względu na aktywną chorobę.
Super , że się pogodziliście .... Oj kochana współczuję tego bólu nie wiem czy odczuwałam podobny ból (bo piszesz o rzucie choroby i nie wiem czy ten ból ma cos z tym wspólnego)ale mnie tez tak biodro bolało tylko ja jednak mogłam spać na drugim boku. Dużo dużo zdrowia

@Pami123 nam wszystkim zawsze się pali haha

@ovli22 zobaczysz szykuj się 😁😁😁
 
Dziewczyny po leczeniu u Profesora Malinowskiego- czy któraś z was rodziła naturalnie? Bo już słyszałam o kilku przypadkach, że Profesor po USG połówkowym daje wskazanie do CC i się zastanawiam czy to jest kwestia indywidualna czy może ze względu na rodzaj leczenia Profesor tak zaleca?
 
Dziewczyny po leczeniu u Profesora Malinowskiego- czy któraś z was rodziła naturalnie? Bo już słyszałam o kilku przypadkach, że Profesor po USG połówkowym daje wskazanie do CC i się zastanawiam czy to jest kwestia indywidualna czy może ze względu na rodzaj leczenia Profesor tak zaleca?
Ja miałam cc ale z wyboru. Prof nie robi usg więc raczej wskazania wtedy gdy na prawdę występują. Prof nie zaleca cc i jeśli chciałabyś rodzić sn i nie ma do tego przeciwwskazań medycznych to decyzja twoja i twojego ewentualnie lekarza lokalnego.
 
Hej dziewczyny. 🙂
Nie wiem czy na tym wątku są dziewczyny, które jak ja były u dr Janosz prowadzone. Z tego co widziałam to Pani doktor już urodziła i na fcb oznajmiła że od lutego już przyjmuje. W ograniczonych dniach.
Soboty w Angeliusie w Katowicach, a terminów w nowe siedzibie Med-silesia Ruda Śląska nie znam. Tak chodzę do jej męża dr Bodzka. Mają nowy i bardzo dobrze wyposażony gabinet w nowy sprzęt. ;) pisze to na wszelki wypadek jakby ktoś nie śledził na fcb. 🙂
 
Hej dziewczyny. [emoji846]
Nie wiem czy na tym wątku są dziewczyny, które jak ja były u dr Janosz prowadzone. Z tego co widziałam to Pani doktor już urodziła i na fcb oznajmiła że od lutego już przyjmuje. W ograniczonych dniach.
Soboty w Angeliusie w Katowicach, a terminów w nowe siedzibie Med-silesia Ruda Śląska nie znam. Tak chodzę do jej męża dr Bodzka. Mają nowy i bardzo dobrze wyposażony gabinet w nowy sprzęt. ;) pisze to na wszelki wypadek jakby ktoś nie śledził na fcb. [emoji846]
Ooo ja nie sledze, dzieki za info :)
Jakos mnie jej maz nie przekonuje pod wzgledem hematoloficznym.. mam nadzieje ze uda mi sie do niej zalapac na wizyty ;)
 
Ooo ja nie sledze, dzieki za info :)
Jakos mnie jej maz nie przekonuje pod wzgledem hematoloficznym.. mam nadzieje ze uda mi sie do niej zalapac na wizyty ;)
Widziałam właśnie że w grudniu też obroniła doktorat 🙂 także nasza Pani doktor jest super na bieżąco. Do męża chodzę. Przyjemny jest i fajnie akurat mnie prowadzi. Ale ja byłam w niego akurat w momencie obstawiania leków. Więc sprawdza jak się malutka ma. Dużo mi opowiada. Pokazuje na ekranie. Dużo mówi i mi to odpowiada. Ale fakt. Lepiej i tak czułam się pod skrzydłami Pani dr. ;)
 
reklama
Do góry